Dodaj odrobinę złota do swojej łazienki!

Chcesz stworzyć luksusową łazienkę? Wprowadź do niej złote, szczotkowane akcenty, które będą nutami blasku i wyrafinowania. Dlaczego? Ponieważ złoto nigdy nie przestaje wyglądać reprezentacyjnie i elegancko, niezależnie od tego, czy jest użyte do stworzenia stylu vintage, czy nowoczesnego wnętrza.

 

Magiczna moc złota

 

Najlepszym sposobem na wprowadzenie koloru tego szlachetnego metalu do łazienki jest wybranie produktów, które eksponują je w detalach i akcentach. – Szczotkowane złoto to sprawdzony sposób na dodanie łazience ożywczej świetlistości. Jego ciepłe odcienie tchną życie we wnętrze, a szczotkowana tekstura sprawia, że są bardziej subtelne i nowoczesne w odbiorze. Ten rodzaj wykończenia dodaje aranżacji prawdziwego twista – komentuje architekt Andrzej Burawski z pracowni PRW Design.

 

Radaway, kabina prysznicowa Nes Brushed Gold KDD II
Radaway, kabina prysznicowa Nes Brushed Brushed Gold DWD I
Radaway, kabina prysznicowa Nes Brushed Gold KDD B – czyli składana tzw. bifold
Radaway, kabina prysznicowa Nes Brushed Gold Walk-in KDD II

Jak wprowadzić złote akcenty?

 

Szczotkowane złote wykończenie powinno pojawić się na podstawowych elementach wyposażenia łazienki, co podkreśli rangę koloru we wnętrzu. – Popularność szczotkowanego złota skłoniła nas do wprowadzenia go w elementach kabin i parawanów nawannowych z serii Nes. Znajdziemy w niej popularną kabinę typu bifold, czyli składającą się do ściany, idealną do małych łazienek, gdzie po złożeniu nie zajmuje cennego miejsca. Atutem serii Nes jest specjalny profil, pozwalający na niwelację krzywizny ściany do 15 mm. Seria obejmuje aż 19 modeli kabin i parawanów, które nie tylko pięknie się prezentują, ale też są niezwykle praktyczne i komfortowe – mówi Hanna Błaszak, ekspert firmy Radaway.

Radaway, kabina prysznicowa Nes Brushed Gold DWD II
Radaway, kabina prysznicowa Nes Brushed Gold DWS
Radaway, parawan nawannowy Nes Brushed Gold PND I

Zaskakujące szczotkowane złoto

 

Szczotkowana tekstura zmienia odbiór złota przez nasze zmysły. – Dzięki szczotkowaniu złoto zyskuje bardziej uniwersalny charakter. Będzie pasować praktycznie do każdej łazienki. W aranżacjach klasycznych doda szczyptę nowoczesności, a z drugiej strony ożywi surowy minimalizm. Pasuje do płytek monochromatycznych, jasnych i ciemnych, wzorów różnego rodzaju marmurów, kwarcytów czy powracających trawertynów – dodaje architekt Katarzyna Skoniecznko z pracowni PRW Design.

Radaway, parawan nawannowy Nes Brushed Gold PND II
Radaway, kabina prysznicowa Nes Brushed Gold PTJ
Radaway, kabina prysznicowa Nes Brushed Gold KDD I

Elementy wyposażenia łazienek w kolorze szczotkowanego złota mogą być nie tylko piękne, ale również bardzo praktyczne, czego najlepszym przykładem jest seria kabin prysznicowych i parawanów nawannowych Nes marki Radaway.

Więcej inspiracji znajdziesz na: www.radaway.pl