Festiwal Wnętrz 09-10.06.2018 KRAKÓW Centrum Targowe Chemobudowa

Na mapie wydarzeń związanych z szeroko rozumianym designem jest wydarzenie na którym warto, a nawet TRZEBA  być!!!! To Festiwal Wnętrz, który odbędzie się w dniach 9-10 czerwca 2018 roku w Krakowie!!!!!

Dlaczego warto pojechać do Krakowa i uczestniczyć w Festiwalu Wnętrz?

Choćby dlatego, iż wydarzenie to organizowane jest przez pasjonatów dobrego wzornictwa i szeroko pojętego designu – Virtus Studio. Od 2001 roku organizują oni wydarzenia związane z architekturą i projektowaniem (konferencje, spotkania, targi), dlatego śmiało można powiedzieć iż stworzyli Festiwal Wnętrz by dzielić się swoją pasją z szerokim gronem odbiorców. Na co dzień specjaliści Virtus Studio współpracują z architektami oraz producentami oferującymi rozwiązania i produkty przeznaczone wyposażeniu i urządzeniu wnętrz. Najciekawsze z nich zostaną zaprezentowane  właśnie na tych targach. Dzięki firmie Virtus Studio, Festiwal Wnętrz stał się platformą łącząca świat producentów, architektów i projektantów sztuki użytkowej z osobami aktualnie urządzającymi wnętrza swoich domów. Promowane będą najnowsze trendy i rozwiązania.

Atut Festiwalu Wnętrz –  lokalizacja i termin!!!

Kraków- Centrum Targowe Chemobudowa –  9-10.06.2018 roku!!!

Festiwal odbywa się w iście wakacyjnym terminie 9-10.06.18, w urokliwym mieście jakim jest Kraków- Centrum Targowe Chemobudowa. Uczestnicy wydarzenia moga spokojnie połączyć obecności na Festiwalu Wnętrz z planami urlopowymi. Kraków bez wątpienia jest jednym z najpiękniejszych miast Polski, w którym nie można się nudzić.

Fot. Bogusław Świerzowski / krakow.pl

 

STREFA POLSKI DIZAJN

Strefa polski dizajn to przestrzeń podczas Festiwalu Wnętrz, w której prezentowane są unikatowe realizacje polskich projektantów. Inspirujemy ich do odwagi w poszukiwaniu własnego stylu! Zachęcamy do udziału wszystkich, którzy tworzą niebanalne, dizajnerskie przedmioty dekoracyjne, meble, oświetlenie czy inne elementy przeznaczone do wystroju i wykończenia wnętrz i chcesz je wypromować. Powinni koniecznie zgłosić się do organizatora Festiwalu Wnętrz. Dlaczego? Bo organizatorzy wspierają polski dizajn!

Tegoroczna inspiracja Festiwalu Wnętrz 2018  –  Kolor Roku instytutu Pantona – Ultra Violet.

Tu znajdziesz inspiracje z tym pięknym kolorze w roli głównej Pinterest.

Dlaczego warto zaplanować czas w Krakowie i stać się uczestnikiem Festiwalu Wnętrz ?

Bo są to targi podczas których prezentowane są najnowsze trendy w aranżacji i wyposażeniu wnętrz. Możemy odwiedzić oryginalnie zaaranżowane stoiska producentów, poznać praktyczne porady architektów, posłuchać dyskusji w panelach seminaryjnych prowadzonych przez stylistów prestiżowych magazynów wnętrzarskich, dyskusji o nowoczesnej aranżacji przestrzeni, być uczestnikiem warsztatów rodzinnych oraz konkursów i zwycięzcą  ciekawych nagród.

Jesteś producentem czy dystrybutorem?

Masz firmę od lat działającą na polskim rynku czy dopiero debiutujesz?

Bez względu na odpowiedź, Festiwal Wnętrz to miejsce gdzie z sukcesem wypromujesz swoją markę.

Zaaranżuj ciekawe stoisko ekspozycyjne i zdobądź klientów. Jeśli chcesz zaprezentować produkty, przedstawić aktualne technologie, przekonać do nowych rozwiązań zarówno klienta indywidualnego jak i architekta –weź udział w Festiwalu!

Wystawcy mogą zgłaszać się do ostatniego wolnego miejsca wystawienniczego. Jednak ilość miejsc jest ograniczona, a wydarzenie jakim jest Festiwal Wnętrz cieszy się dużym zainteresowaniem.

Rejestracji dokonasz poprzez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.

Śledź DecoDom – niedługo więcej szczegółów na temat Festiwalu! Na bieżąco będziemy Was informować o wszystkim co ciekawego niesie ze sobą Festiwal Wnętrz w Krakowie!

Zapraszamy na weekend pod znakiem najlepszego designu!

Dołączcie do wydarzenia na FB Festiwal Wnętrz, gdzie będziemy informować o wystawcach, warsztatach, wykładach, nagrodach i darmowych wejściówkach.

 

 

Odwieź nas też na: