Gotuj bez ograniczeń z ALL-IN

Z organizerem ALL-IN pokroisz i posiekasz składniki, osuszysz warzywa i owoce, łatwiej posprzątasz kuchnię, a nawet przechowasz jedzenie w lodówce. To wszystko jest możliwe dzięki modułowym akcesoriom do zlewozmywaka, z których możesz korzystać na wiele sposobów. Innowacyjność ALL-IN zapewniła mu prestiżową nagrodę Red Dot 2022.

 

ALL-IN to więcej funkcji w zlewozmywaku

Codzienny rytuał gotowania, a nawet prozaiczne sprzątanie czy przechowywanie jedzenia dzięki sprytnym, prostym, ale przemyślanym rozwiązaniom wchodzi na wyższy poziom. Szwajcarska firma Franke, producent urządzeń i wyposażenia kuchni, proponuje organizer ALL-IN – modułowy system pasujący do każdego zlewozmywaka o szerokości do 54 cm. Zaprojektowany jest on z myślą, by oszczędzać miejsce w kuchni i usprawniać podstawowe czynności. Tym samym daje nam większą swobodę działania. Poszerza funkcje zlewozmywaka; ale nie tylko, ułatwia również sprzątanie po gotowaniu i przechowywanie żywności.

Wkładkę ociekową wykorzystamy jako durszlak
Bambusowa deska do krojenia

Wybierz najlepszy dla siebie zestaw ALL-IN

ALL-IN firmy Franke dostępne jest w trzech wersjach: Standard, Plus i Premium, które różnią się liczbą akcesoriów.

Wersja ALL-IN Standard zawiera szynę teleskopową, bambusową deskę do krojenia oraz dużą wkładkę ociekową zabezpieczoną technologią Sanitized, ograniczającą rozwój bakterii i drobnoustrojów. Wykonaną ze stali szlachetnej szynę teleskopową łatwo jest dopasować do szerokości zlewozmywaka. Można na niej oprzeć wkładkę ociekową i przepłukać warzywa czy zebrać obierki i zagospodarować odpady. Podczas sprzątania można z kolei ustawić we wkładce umyte szklanki czy kieliszki. Umieszczona na szynie bambusowa deska pozwala z kolei pokroić produkty bez brudzenia kuchennego blatu.

Silikonowa mata może posłużyć jako ociekacz

Wersja ALL-IN Plus obejmuje szynę teleskopową, bambusową deskę do krojenia, dużą wkładkę ociekową oraz odporną na wysokie temperatury matę silikonową. Można ustawiać na niej gorące garnki i patelnie. Karbowana powierzchnia maty pozwala również wykorzystać ją w roli ociekacza.

Silikonowa mata, na której można stawiać gorące naczynia
Franke, modułowy organizer do zlewozmywaka ALL-IN

Z kolei ALL-IN Premium to już 8 akcesoriów, przydatnych nie tylko do przygotowywania posiłków i sprzątania, ale również do przechowywania żywności. Obok wyżej opisanych elementów pojawiają się jeszcze: mały pojemnik do przechowywania jedzenia z technologią Sanitized, bambusowa pokrywka do pojemnika korespondująca estetycznie z deską do krojenia, mała wkładka ociekowa oraz pojemnik do przechowywania wszystkich akcesoriów. Pomieszczą się tam zarówno pudełka, złożona mata silikonowa, jak i bambusowa deska.

Po skończonej pracy wszystkie akcesoria można schować do dużego pojemnika

Akcesoria utrzymane są w eleganckiej i neutralnej kolorystyce: szarości i drewna, dlatego z powodzeniem wpiszą się w rozmaite aranżacje, od klasycznych po nowoczesne. Wykonane z trwałych materiałów i zabezpieczone specjalną technologią Sanitized, która eliminuje drobnoustroje.

Więcej na: https://www.franke.com/pl/pl/hs/polecane/all-in.html