JALO HELSINKI BEZPIECZEŃSTWO MOŻE BYĆ PIĘKNE

ZAPROJEKTOWANE BY CHRONIĆ ŻYCIE – CHRONIĆ JE Z JALO

Tworząc piękne designerskie produkty ochrony przeciwpożarowej Jalo, które ludzie chcą umieszczać w swoich domach sprawiamy, że życie staje się bezpieczniejsze.

Czujnik dymu

Patrząc na statystyki, na 10 000 sprzedanych czujników dymu przypada jedno ochronione życie. Co oznacza, że te produkty uratowały już bardzo wiele ludzkich istnień! Celem tej marki jest mieć dalej chronić ludzkie życie za pomocą pięknych produktów.

NAGRADZANY DESIGN

W Jalo zawsze przykładamy ogromną wagę do designu. Z radością możemy powiedzieć, że te produkty były kilkukrotnie nagradzane prestiżowymi nagrodami, w Finlandii i na arenie międzynarodowej.

Gaśnica kuchenna

DZIEDZICTWO FIŃSKIEGO DESIGNU

Jak na mały, 5 milionowy kraj Finlandia jest bardzo dobrze znana ze swojego designu. W naszej marce celebrujemy nordyckie tradycje i skandynawskie podejście do projektowania. Nasze produkty przeciwpożarowe są unikalnym połączeniem skandynawskiego designu i nordyckiego pragmatyzmu.

Koc gaśniczy

Niezawodność i zaufanie są kamieniem węgielnym firmy, w której powstają  piękne i niezawodne produkty przeciwpożarowe, które  chronią życie.