Kolekcja wyjątkowych lamp Linea Light Entourage

Ceny tych nowoczesnych i pięknych lamp może nie są najniższe ale efekt ich zastosowania jest wspaniały, zresztą oceńcie sami i wybierzcie swoją ulubioną lampę z serii Entourage.

Przedstawiamy Wam wyjątkową kolekcję włoskich lamp wiszących Entourage marki Linea Light. Kolekcja charakteryzuje się klasycznymi kloszami wykonanymi  z polietylenu. Wśród dostępnych w kolekcji lamp znajdziemy między innymi klosze w kolorze rdzy, cementu czy gipsu.

W lampach z serii Entourage zastosowano żarówki LED. Zaprezentowane poniżej wzory możemy zastosować we wnętrzach na przykład w sypialni, salonu, kuchni czy nawet w biurze.

Linea Light Entourage beton 7694

Średnica klosza w kolorze betonu tej lampy to aż 74 cm, a jego wysokość 37 cm. Napięcie 230 V.

Kup teraz: 4 969 zł

Linea Light Entourage rdza 7699

Tym razem lampa z kloszem w kolorze rdzy o średnicy aż 114,9 cm i wysokości 57,7 cm! To idealna lampa do zastosowania w aranżacji na przykład biura czy miejsc użyteczności publicznej, ale również sprawdzi się w dużym lofcie. W tym modelu maksymalna moc żarówki LED to 56 W.

Kup teraz: 9 493 zł

Linea Light Entourage gips 7695

Ponadczasowy i pasujący niemal do każdego wnętrza klosz w kolorze gipsu, średnica tego modelu to 74 cm a wysokość klosza 37 cm. W tej lampie maksymalna moc żarówki, którą możemy zastosować to 28 W.

Kup teraz: 4 969 zł

To tylko część z kolekcji po więcej odsyłamy was na stronę  z lampami LED Entourage, gdzie znajdziecie więcej rozmiarów tych wyjątkowych włoskich dzieł sztuki. Trzeba dodać że większość z nich jest dostępna na zamówienie, którego czas realizacji wynosi około 14 dni.