Kuchnia z widokiem na nowoczesność

W nowoczesnych wnętrzach najważniejsze są: przestrzeń wypełniona światłem i powietrzem, funkcjonalność, wysoka jakość oraz piękno. W ten trend wpisuje się Franke, którego uwaga skupiona jest na kreowaniu wysokiej klasy nowoczesnych urządzeń.

Dzisiejsza kuchnia jest wielofunkcyjnym miejscem, szczególnie gdy ulokowana jest w strefie reprezentacyjnej domu lub mieszkania. Jako część salonu musi być zaprojektowana niezwykle starannie, z zastosowaniem sprytnych rozwiązań. Tu nie ma miejsca na funkcjonalny i estetyczny przypadek.

Wielofunkcyjne urządzenia spotykają się z wysoko gatunkowymi materiałami. Tworzą efektowny kombajn funkcji, które zamieniają zwykłe gotowanie w kulinarną przygodę.

I tu pojawiają się niezawodne rozwiązania Franke. Wielozadaniowe zlewozmywaki, baterie, płyty, okapy i piekarniki pomagają racjonalnie zagospodarować przestrzeń. To dzięki nim serce domu bije bez zakłóceń i w komfortowym rytmie.

A także cieszy oczy mieszkańców i ich gości – tych fizycznych i wirtualnych, z którymi rozmawiamy przez popularne komunikatory. Pięknie zaaranżowana kuchnia to także miejsce, w którym często się fotografujemy, dzieląc się zdjęciami w social mediach. Dziś wszystko musi być „instagram friendly”, mieszkania także.

W kuchni również często pracujemy z laptopem, czytamy, prowadzimy przedłużone konwersacje przy dobrym winie. Ale to nie wszystko – dzieci lubią tu odrabiać lekcje, a te utalentowane kulinarnie pichcą marząc o wygranej w MasterChef. Dlatego w kuchni wszystko musi być na swoim miejscu – dostępne, proste w użyciu, estetyczne i łatwe do utrzymania w czystości.

Aranżując tę przestrzeń warto sięgnąć po modele z jednej linii, tej która najlepiej pasuje do naszego stylu życia. A taką znajdziemy w ofercie Franke, która jest przygotowana pod oczekiwania różnego rodzaju użytkowników.

Więcej na: www.franke.pl/ks