Mariaż piękna i nowoczesnych technologii

Jest powściągliwa i minimalistyczna. Elegancka i bezkompromisowa. Wyposażona w nowoczesny sprzęt AGD. Nowa kolekcja mebli kuchennych Atlas. Piękna i funkcjonalna w każdym wymiarze.

Niezwykły sposób spojrzenia na kuchnie, czyli kierunek Prestige+. Wyszukane środowisko aranżacji oraz najwyższej jakości materiały sprawiają wrażenie otarcia się o sztukę. Kierunek inspirujący oraz podnoszący doznania estetyczne.

Kuchnia OKTAWIA+

Kuchnia Oktawia+ to asymetryczne moduły oraz niepowtarzalność. Ekskluzywny charakter kuchni podkreśla jej wyjątkowe zestawienie z wyszukaną przestrzenią. Matowy lakier na wysokiej zabudowie pięknie komponuje się z ceglaną ścianą starego dworku.

Ekskluzywność w najwyższym wydaniu 

Avila listwowa – satin mat czarny 413, Oktawia listwowa – biały lakier mat 020

Wyspa kuchenna to wyjątkowy sposób zabudowy. Może pełnić różne funkcje. W kuchniach otwartych na salon czy jadalnię wyspa wyznacza transparentną granicę między kuchnią a salonem lub jadalnią. Może służyć do gotowania, zmywania, pełnić funkcję dodatkowego blatu bądź stołu kuchennego.

OKTAWIA I

Matowa biała kuchnia połączona z dębem naturalnym. Asymetryczne moduły oraz niepowtarzalność. Ekskluzywny charakter kuchni podkreśla jej wyjątkowe zestawienie z wyszukaną przestrzenią. Piękny dąb naturalny wspaniale komponuje się z nienaganną, czystą bielą w macie, dzięki czemu jest połączenie to jest bardzo ponadczasowe i nadaje wnętrzu niezwykłej przytulności.

Biel pasująca do każdego wnętrza

Oktawia listwowa – biały mat 020, Oktawia Listwowa – dąb naturalny klepka 378


W dobrze zorganizowanej kuchni wnętrza szafek utrzymują produkty spożywcze w idealnym porządku. Dlatego kolekcja mebli kuchennych Atlas wyposażona jest w innowacyjny system organizacji wnętrza szafek.

Która kuchnia bardziej przypadła Wam do gustu? Zapraszamy do dyskusji.

Po więcej zapraszamy do http://atlas-kuchnie.com.pl/