Na straży dobrej atmosfery: nowy okap wyspowy Maris od firmy Franke.

 

Doskonały nastrój:

Nowy okap wyspowy Maris od Franke ma formę matowego, czarnego sześcianu, zawieszonego pod sufitem na czterech dyskretnych linkach. Z nieco dalszej perspektywy ten minimalistyczny kształt wydaje się lewitować. Ponieważ okap stanowi również źródło światła roboczego oraz nastrojowego (dzięki listwom LED umieszczonym na obu dłuższych bokach), kojarzy się przede wszystkim z awangardową lampą.

Funkcjonalność w pięknej formie:

W wysokiej klasy urządzeniach kuchennych panuje równowaga między estetyką a funkcjonalnością. Pozwala na to rozwój technologii. Dlatego nowy okap Maris łączy w sobie wysoką wydajność z cichą pracą, którą można sterować za pomocą panelu dotykowego lub pilotem. W efekcie, nawet najbardziej intensywne zapachy, tłuste opary czy dym skutecznie znikają wewnątrz urządzenia, by nie zakłócać atmosfery rodzinnych obiadów czy kolacji w gronie przyjaciół.

Piękno w praktyce:

Funkcjonalność nowego okapu polega nie tylko na efektywnym działaniu i wygodzie korzystania z urządzenia. Ważne jest również łatwe utrzymanie go w nieskazitelnej czystości. Optymalne wykorzystanie kubatury pomieszczenia również odgrywa istotną rolę. Okap Franke Maris, łącząc w sobie funkcję okapu i źródła światła, pozwala zminimalizować liczbę widocznych elementów wyposażenia – zgodnie z obowiązującymi trendami w projektowaniu wnętrz. Model o szerokości 80 cm harmonijnie współgra z płytą grzejną o szerokości od 75 do 90 cm, idealnie pasując do większości kuchni.

 

Maris to nie tylko okap, ale i symbol, jak współczesne wzornictwo spotyka się z funkcjonalnością. Tu technologia służy nie tylko celom użytkowym, ale kształtuje formę okapu, dzięki czemu jest on elementem dekoracyjnym kuchni – Komentuje Katarzyna Niezabitowska-Baj, PR&Event Manager Franke.

Więcej informacji na www.franke.pl