Nowa polska marka home decor bez kompleksów wchodzi na rynek…

W listopadzie 2016 roku ruszyła ze swoim sklepem online MOYHA. To polska marka z dekoracjami wnętrz, która bez kompleksów chce podbić serca Polaków i śmiało konkurować stylistyką, jakością i ceną z markami ze Skandynawii.
Moyha, to marka z produktami wyposażenia wnętrz w prostym stylu, bez zbędnych zdobień i ferii barw, których najważniejszą cechą są naturalne materiały użyte w produkcji, takie jak drewno, skóra, wełna czy bawełna.

Prosty design, stonowane kolory, dobra jakość, a wszystko w zgodzie z naturą, w myśl idei „simply good”.

Równowaga to wspólny mianownik naszego życia i marki, którą tworzymy – mówią założycielki. Moyha to nie tylko produkt, to również styl życia bez narzucania, nachalnych komunikatów i krzykliwych wzorów, w równowadze i bez nadmiernego konsumpcjonizmu.

Celebrujemy życie i to chcemy pokazać w naszym przesłaniu – dodają właścicielki.

Moyha to też przeciwieństwo życia w wersji „fast” w każdym aspekcie myślenia o marce. Uniwersalne formy produktów, zamiast często zmieniających się trendów i próby nadążania za nimi; celebracja życia, chwil, momentów zamiast wiecznego pośpiechu i ścigania się z czasem, stonowane kolory i prosty design pozostawiające harmonię w naszym domu – to główne cechy marki i jej produktów.

W myśl tej idei powstała moyha, a wraz z nią flagowe produkty marki: miękka dzianinowa pościel z oddychającej i przyjemnej dzianiny, ciepłe i miękkie pledy, poduszki z wełny ze skórzanymi dodatkami, dekoracje z dębu od polskich producentów czy worki z impregnowanej celulozy, wyglądającej jak skóra.


Sklep online MOYHA został otwarty w listopadzie 2016 roku i już w pierwszych dniach zdobył uznanie klientów. To dopiero początek – mówią założycielki marki. „Chciałybyśmy, aby już za chwilę ruszyła wersja anglojęzyczna naszego sklepu. Nie chcemy ograniczać się do rodzimego rynku, sprzedaż online nie ma granic, a my bez kompleksów chcemy podbijać serca klientów na całym świecie.”

 

Zainteresowanych po więcej odsyłamy bezpośrednio na stronę autora  FIRMY MOYHA.