Nowy RoomViewer Quick-Stepu pozwala zobaczyć podłogę w swoim domu przed jej zakupem

A gdyby tak można było wypróbować kilka różnych podłóg w swoim domu przed dokonaniem zakupu… To by dopiero było coś! Umożliwia to program RoomViewer udostępniany przez Quick-Step! W tym intuicyjnym narzędziu można przeglądać wirtualnie wszystkie podłogi i zobaczyć, jaka podłoga pasuje bardziej do wnętrza oraz jaki układ paneli sprawdzi się najlepiej i czy lepsza będzie jaśniejsza czy ciemniejsza jej wersja.

Przy zakupie podłogi najłatwiej jest określić kwestie praktyczne. Czy podłoga w domu musi być wodoodporna? Czy w pomieszczeniu z tą podłogą będzie duży ruch? Jak częste i gruntowne będą zabiegi konserwacji i czyszczenia podłogi? W przypadku wyglądu wybór jest jednak często znacznie trudniejszy.

Narzędzie, które pomaga dokonać wyboru

RoomViewer firmy Quick-Step pomaga klientom w podjęciu ostatecznej decyzji dzięki następującym funkcjom:

  • Użytkownicy mogą po prostu wgrać do programu zdjęcia wnętrz w swoim domu lub zrobić nowe zdjęcie smartfonem lub tabletem.
  • Mogą porównać dwie podłogi, wyświetlając je obok siebie w tym samym pomieszczeniu.
  • Dzięki wysokiej rozdzielczości zapewniającej realistyczny wygląd i funkcji powiększania
  • obrazu klient może przed podjęciem decyzji przyjrzeć się dokładnie najdrobniejszym detalom.
  • Za pomocą jednego kliknięcia można wyświetlić więcej informacji o podłodze, a nawet złożyć zamówienie.

Więcej sposobów pomagających podjąć decyzję

RoomViewer to tylko jedno z narzędzi, które Quick-Step udostępnia klientom, aby ułatwić im dokonanie wyboru. Osobom znajdującym się na początku drogi wybierania podłóg poleca FloorExplorer, dzięki któremu można dowiedzieć się, jakie podłogi pasują do ich stylu i potrzeb. W oparciu o odpowiedzi na pięć podstawowych pytań (rodzaj pomieszczenia, wygląd, kolor, główne wymagania itd.) program ten proponuje wybór podłóg z ogromnej oferty Quick-Step.

RoomViewer stanowi wspaniałe narzędzie umożliwiające wizualizację podłóg, które przypadły klientowi do gustu i pomagające określić, która mu najbardziej odpowiada. Quick-Step oferuje jednak również szybką i wygodną usługę przesyłki próbek. Zamawiając próbkę, można zobaczyć na własne oczy konkretną podłogę przed podjęciem ostatecznej decyzji. Jest też oczywiście sklep internetowy Quick-Step, w którym klienci mogą znaleźć szczegółowe informacje o każdej podłodze, w łatwy sposób je ze sobą porównywać i kilkoma kliknięciami zamówić podłogę swoich marzeń.

Nowy program RoomViewer i FloorExplorer, a także sklep internetowy Quick-Step są dostępne

pod adresem www.quick-step.com.pl