Płytki- idealne rozwiązanie do każdego domu!

Urządzając dom lub mieszkanie trzeba myśleć przede wszystkim o kwestiach praktycznych. Warto zainwestować w wytrzymałe i trwałe materiały, które sprawią, że wnętrza będą nie tylko ładne, ale również funkcjonalne. Zastanawiasz się nad tym, czy kłaść w swoim domu płytki ceramiczne? Stanowczo jest to dobre rozwiązanie na wiele lat.

Funkcjonalne i trwałe – płytki ceramiczne

Zwykle urządzając dom decydujemy się na płytki łazienkowe, ponieważ jest to pomieszczenie mokre, narażone na wilgoć. Dzięki płytkom ściany są odpowiednio chronione i nie pojawia się na nich grzyb. W większości domów można spotkać też płytki kuchenne. Jest to spowodowane tymi samymi względami. W kuchni często chlapiemy i rozlewamy, dlatego zarówno podłoga, jak i część ściany powinny być we właściwy sposób chronione. Trwałe i solidne płytki sprawiają, że oba pomieszczenia można też z łatwością czyścić, ponieważ wystarczy je myć gąbką i wodą z płynem.

Wybierając płytki ścienne najlepiej kierować się planowaną kolorystyką w danym pomieszczeniu. Jeśli nie wiesz, czy po kilku latach nie znudzi Ci się konkretny kolor ścian lub mebli – najlepiej wybierz płytki na tyle uniwersalne, żeby pasowały również po latach do innych elementów wystroju. Szukaj ich na Płytki24.pllub w innych popularnych sklepach online i zamawiaj wygodnie z własnego domu.

Płytki do przedpokoju i na balkon

Również przedpokój jest pomieszczeniem, w którym warto położyć płytki ceramiczne na podłodze. Często chodzimy tam w obuwiu zewnętrznym, dlatego zwykłe panele mogłyby ulec uszkodzeniu lub zamoczeniu. Obecnie bardzo modne są drewnopodobne płytki, które można dopasować bez trudu do paneli i parkietów znajdujących się w innych pomieszczeniach. Występują w różnej kolorystyce i wielu rozmiarach, dlatego można z łatwością wybrać odpowiedni model. Na https://plytki24.pl/ można na spokojnie zapoznać się z przykładami. Wybierając płytki na balkon również możesz postawić na ten nowy trend. Dzięki temu zyskasz ciepłe optycznie podłogi w tych pomieszczeniach, które z pewnością pozostaną modne i funkcjonalne przez długie lata.