DEKORACJE OGRODOWE INSPIRACJE DIY

Jeśli szukasz inspiracji  to dobrze trafiłeś. Lato w pełni, czyli sezon relaksu w ogrodzie, grillowania jest jak najbardziej na topie. Jeśli jeszcze nie udekorowaliście swoich ogrodów to zapraszamy do lektury, gdyż nie ma nic gorszego jak zaniedbany ogród bez pomysłu i polotu. Mamy dla Was DEKORACJE OGRODOWE INSPIRACJE DIY  czyli kilka pomysłów, które mogą odmienić Wasze ogrody i nadać im charakteru, a co najważniejsze możesz wykonać je samemu nie nadwyrężając domowego budżetu.

DONICE OGRODOWE NA KILKA SPOSOBÓW: ZE STARYCH KANEK PO MLEKU, WIADER, KONEWEK I DURSZLAKÓW

Donice ze starych przedmiotów użytkowych to świetny pomysł na danie drugiego życia zapomnianym przedmiotom i wykonanie dekoracji ogrodowych . Nawet nieodrestaurowane prezentują się pięknie… Sprawdź nasze propozycje na KWIETNIKI Z PALET.

WIEŃCE DEKORACYJNE

Wieńce dekoracyjne zawsze efektownie wyglądają, nie tylko przy okazji świąt. Poniżej wieniec wykonany z doniczek, który przy okazji stał się pięknym kwietnikiem.

NIETYPOWE DONICE

Co powiecie na donice z nietypowych przedmiotów? DEKORACJE OGRODOWE INSPIRACJE DIY charakteryzuje wykorzystywanie różnych przedmiotów do osiągnięcia wymarzonych efektów wizualnych

LUSTRA W OGRODZIE

Lustra w ogrodzie jako dekoracje ogrodowe? Pewnie! Wpuszczają więcej światła do zacienionych partii ogrodu, optycznie powiększają ogród i jest gdzie się przejrzeć.

KARMNIK DLA PTAKÓW

Karmnik dla ptaków mogą być dekoracją ogrodową, które również mogą cieszyć swoim widokiem oko. Możliwości wykonania karmników jest dużo. Karmnik z butelki po winie, a może ze starej filiżanki?

SIEDZISKA INACZEJ CZYLI KILKA POMYSŁÓW MEBLI OGRODOWYCH

TABORETY ZE SKRZYNEK PO NAPOJACH

Tak jak meble z palet są często spotykane, tak taborety ze skrzynek po napojach są rzadkością, a prezentują się równie ciekawie. Kolorowe, o różnej teksturze dają klimat rodem z PRL’u.

SIEDZISKO Z PUSTAKÓW

Rozwiązanie ekonomiczne i bardzo efektowane.

MEBLE OGRODOWE Z KAMIENI

FONTANNA I PRZELEWACZ WODY

Dźwięk przelewającej wody działa niezwykle kojąco na zmysły i sprzyja relaksowi. Dzięki odrobinie kreatywności niewielkim kosztem można odmienić swój ogród nie tylko wizualnie ale i energetycznie, bowiem obecność wody jest niezwykle ceniona w Feng Shui. Więcej rzetelnych informacji na temat Feng Shui znajdziesz tu.

MIEJSKI ROWER

Stary miejski rower pomalowany na biało z koszykiem pełnym kwiatów świetnie będzie prezentował się w dużych, przestrzennych ogrodach.

STARA OPONA JAKO KWIETNIK

Opona jako kwietnik to kolejny przykład dekoracji ogrodowych dającej drugie życie przedmiotom. Nam takie rozwiązania się podobają.

STWÓRZ SWÓJ  WŁASNY ŁAPACZ WIATRU

Masz w domu stare klucze? Wykorzystaj je do stworzenia swojego własnego łapacza wiatru według własnych upodobań kolorystycznych.

DEKORACYJNY UCHWYT NA PRZYBORY DO GRILLA

Jeśli masz w swoim ogrodzie murowany grill bądź wygospodarowany kącik do grillowania to taka dekoracja jest idealna do Twojego ogrodu.

DEKORACJE ŚWIETLNE Z LAMPEK CHOINKOWYCH I COTTON BALLS

Dekorując ogród nie można zapomnieć o oświetleniu, które nie tylko doda uroku ale również oświetli ogród by móc się nim cieszyć również wieczorową porą.

DEKORACYJNE WYŁOŻENIE ŚCIEŻEK OGRODOWYCH

Brak pięknie wybrukowanych ścieżek ogrodowych przy odrobinie kreatywności nie jest problemem. Drewno od kilku sezonów króluje na tarasach i balkonach, a jego zastosowanie pięknie współgra z zielenią natury.

A może ozdobione płyty chodnikowe?

DEKORACJE OGRODOWE INSPIRACJE DIY Z KAMIENI

Oczywiście jak zwykle czekamy na zdjęcia Waszych dekoracji przesyłajcie je w komentarzach lub dzielcie się nimi na naszym profilu Facebook Już niebawem kolejna porcja ciekawych i kreatywnych pomysłów na dekoracje.

Zapraszamy do dyskusji.