Dobór lodówki – nie taka łatwa sprawa!

Mało kto wyobraża sobie życie bez lodówki – to właśnie ona znacząco podnosi komfort życia. Przed wynalezieniem lodówki ludzie musieli się bardzo starać, by przechowywać jedzenie tak, by było dłużej świeże i zdatne do spożycia. Już nie trzeba organizować chłodnych piwniczek i wypełniać ich własnoręcznie zebranym śniegiem czy lodem. Wystarczy wybrać odpowiednią lodówkę, by móc cieszyć się możliwościami współczesnej technologii i nie martwić się o swoją żywność. Jeśli interesują cię tylko najlepsze lodówki do zabudowy zajrzyj na stronę https://www.oleole.pl/lodowki-do-zabudowy.bhtml, by wybrać tę najlepszą dla siebie.

  1. Samsung Chef Collection RB36R8899SR
  2. Bosch KIN86KF31
  3. Electrolux ERN3213AOW
  4. Jak wybrać lodówkę?

 

Samsung Chef Collection RB36R8899SR

Znana i lubiana firma Samsung przeszła naprawdę daleką drogę od producenta makaronu po znanego na całym świecie i cieszącego się ogromną renomą producenta elektroniki. Samsung Chef Collection RB36R8899SR to doskonały przykład tego, jak daleko zaszedł Samsung. Ta lodówka idealnie wpasuje się w potrzeby nawet najbardziej wymagającego człowieka. Jest energooszczędna, może się pochwalić klasą A+++, co pozwala oszacować roczne zużycie prądu na 105,53 złote. Chłodziarka jest w stanie pomieścić 240 litrów. Zamrażarka, która znajduje się w dolnej części lodówki pomieści 110 litrów. Możliwości mrożenia określone są do 15 kilogramów na 24 godziny. Lodówka przeznaczona jest do zabudowy, a dzięki niej możesz zapomnieć o problemach związanych z koniecznością rozmrażania lodówki – dba o to innowacyjna technologia no frost. Lodówka wyposażona jest też w specjalny czujnik, który włącza się i alarmuje właściciela o niedomkniętych drzwiach, dlatego nigdy o tym nie zapomnisz i nie zdarzy ci się to przez przypadek.

Bosch KIN86KF31

Bosch KIN86KF31 to lodówka, która jest bardzo ciekawym produktem oferowanym przez firmę Bosch. Przeznaczona jest do zabudowy. Jest produktem energooszczędnym o klasie energooszczędności A++ – ten wskaźnik pokazuje, ile mniej więcej kosztować będzie zużycie prądu. Przy całorocznym zużyciu wyniosą one około 136 złotych. Ciekawym rozwiązaniem zastosowanym w tej lodówce jest specjalna szuflada, która ma swój własny, niezależny od całej lodówki, system kontroli wilgoci. To bardzo przydatna funkcja, która pozwala trzymanym w tej szufladzie owocom i warzywom przez dłuższy czas zachować świeżość i nie stracić nic ze swojego wyglądu, zapachu czy też walorów odżywczych. Lodówka jest w stanie pomieścić 189 litrów w części chłodziarki i 68 litrów w części zamrażalki. Zamrażalka usytuowana jest na dole. Lodówka pracuje cicho i ostrzega przed wszelkimi nieprawidłowościami – tak przed niedomkniętymi drzwiami, jak i przed ewentualnym wzrostem temperatury wewnątrz, dlatego zawsze możesz trzymać rękę na pulsie i nie dać się zaskoczyć żadnymi problemami. W lodówce zamontowano też kalendarz zamrażani żywności, by mieć kontrolę nad produktami. Rozmrażanie nie będzie już dla ciebie problemem dzięki funkcji no frost.

Electrolux ERN3213AOW

Były takie czasy, w których Electrolux kojarzył się tylko i wyłącznie z odkurzaczami. Ten czas już minął i teraz słynie on jako producent dobrej jakości elektroniki. Najlepszym tego dowodem jest Electrolux ERN3213AOW. Lodówka pozbawiona jest co prawda zamrażalki, ale może pochwalić się imponującą pojemnością chłodziarki, która wynosi aż 319 litrów. Jest to kolejna lodówka przeznaczona do zabudowy. Wyposażona jest w oświetlenie ledowe, a jej klasa energooszczędności to A++, co pomoże zadbać ci o stan twoich rachunków, a także przysporzyć się na rzecz ekologii i mniejszego zużycia energii. Lodówka może pochwalić się też całkiem szerokim zakresem opcji dodatkowych, z których najciekawszymi są funkcje: “wakacje” oraz “zakupy”, co pozwala precyzyjnie zaplanować swój czas i nie stracić go niepotrzebnie. W lodówce jest również szuflada z kontrolą wilgotności, stworzona do przechowywania wewnątrz warzyw i owoców w jak najbardziej komfortowych warunkach.

Jaką lodówkę wybrać? – podsumowanie

Wybór lodówki do zabudowy nie jest zbyt łatwym zadaniem. Istnieje tylko interesujących opcji, że trudno jest zawęzić wybór i podjąć decyzję właściwie bez namysłu. Wybór lodówki jest bardzo ważny. Od niego zależy, czy twoja lodówka będzie spisywać się dobrze i zadba w odpowiedni sposób o przechowywane produkty żywnościowe. W przypadku wyboru lodówki do zabudowy nie warto zostawiać decyzji w rękach przypadku. To co wiąże się z jedzeniem musi być dokładnie sprawdzone. Obecni, renomowani producenci lodówek, tacy jak Samsung, Bosch i Electrolux, dokładają wszelkich starań, by zaoferować produkty klasy premium. Są one w stanie przypaść do gustu nawet tym najbardziej wymagającym klientom. Z tego powodu lodówki, poza swoją główną funkcją, oferują też szereg opcji dodatkowych. Dzięki nim łatwiej jest zaplanować swój czas i trudniej o wypadki np. niedomknięte drzwi lodówki.