DUKA Świąteczne wyprzedaże

DUKA to ponadczasowy skandynawski design, unikalne wzornictwo i wysoka jakość wykonania. Dzięki szerokiej ofercie produktów w każdej kuchni i jadalni uda się stworzyć niepowtarzalną atmosferę. DUKA obecna jest w Polsce od 1999 roku, kiedy otworzyła pierwszy sklep w Warszawie. W tym momencie sieć posiada 48 sklepów zlokalizowanych w największych centrach handlowych w Polsce.

Prawie połowa konsumentów przyznaje, że wstrzymuje się z decyzjami zakupowymi do momentu rozpoczęcia wyprzedaży lub promocji. Zdecydowana większość Polaków (88%) najchętniej korzysta z tradycyjnych i od dawna funkcjonujących wyprzedaży sezonowych. W grudniu rozpoczyna się wyprzedaż zimowa. Rusza tuż po świętach Bożego Narodzenia, a w styczniu ceny spadają nawet do 70 procent.

Co ciekawego przygotowała dla nas DUKA?

Duka Polska – Wyprzedaż

Możemy już teraz zaopatrzyć się w szklanki, które przydadzą nam się w sezonie letnim – są mega kolorowe! Idealne na letni taras! Taka szklana szklanka ze słomką i pokrywką DUKA LIV o pojemności 350 ml to koszt zaledwie jednej złotówki :-)!
Czeka też na nas designerski kubek termiczny i kupimy go za 9.99 zł. Jego cena startowa to 38.99!!!

Hitem cenowym jest w tej chwili zestaw chlebak z 3 nożami DUKA SKARA.  Ten zestaw to: chlebak z deską do krojenia DUKA KITCHENBASIC 37 cm biały melamina oraz 3 noże DUKA SKARA ze stali nierdzewnej. Całość została przeceniona z 298.99 na 209,29 zł !!!


Kolejnym hitem jest zestaw 2 aluminiowych patelni DUKA MODERN 24 i 28 cm, przeceniony z 259,98 zł na 181,99 zł !!!

Polecamy skorzystać również z atrakcyjnej oferty wyprzedaży z Duka Polska – Bestsellery


Zestaw czajnik i toster DUKA BOSSE kremowy aktualnie jest tańszy o -30%! Warto zapłacić za ten produkt 230,99 zł, zwłaszcza jeśli wcześniej kosztował prawie 100 zł więcej!

Koniecznie sprawdźcie też Duka Polska – Nowości.