Jakie wiązanki na Wszystkich Świętych? Postaw na ekskluzywne sztuczne kwiaty!

Do tej pory cały czas można spotkać z negatywną oceną sztucznych kwiatów. Zwłaszcza w przypadku pierwszego listopada mówi się, że nie wypada korzystać z takiego rozwiązania. Czy to słuszne podejście? Aktualnie na rynku znaleźć można naprawdę pięknie wyglądające, ekskluzywne sztuczne kwiaty. Rozprawmy się więc z mitami, które powstały na ich temat. 

Artykuł porusza następujące zagadnienia:

  1. Mit pierwszy – ekskluzywne sztuczne kwiaty nie wyglądają elegancko
  2. Mit drugi – ekskluzywne sztuczne kwiaty wybieramy tylko wtedy, gdy chcemy zaoszczędzić
  3. Mit trzeci – nawet ekskluzywne sztuczne kwiaty nie przypominają żywych
  4. Wszystkich Świętych – szeroki wybór w hurtowni Terjan

Mit pierwszy – ekskluzywne sztuczne kwiaty nie wyglądają elegancko

Ten mit powstał głównie na podstawie wyglądu tanich sztucznych kwiatów z lat 90. Faktycznie wówczas bardzo często widać było na nich brak staranności, co znacząco zniechęcało do ich kupowania, a tym bardziej dekorowania nimi grobów zmarłych. Ekskluzywne sztuczne kwiaty, które produkuje się teraz są jednak zupełnie inne. Cechują się precyzją wykonania i najwyższą jakością materiałów. Wyglądają one naprawdę bardzo elegancko. Niestety niesłusznie „obrywa się” im przez powstały wiele lat temu stereotyp, jednak na szczęście powoli zaczyna się to zmieniać.

Mit drugi – ekskluzywne sztuczne kwiaty wybieramy tylko wtedy, gdy chcemy zaoszczędzić

Oczywiście również jest to kłamstwem. Nowoczesne i ekskluzywne sztuczne kwiaty to dobre rozwiązanie pod wieloma względami, dlatego błędnym jest mówienie, że kupuje się je tylko z powodu ceny. Zwłaszcza, jeśli chodzi o wiązanki z okazji Wszystkich Świętych. Panujące o tej porze roku warunki na cmentarzach sprawiają, że sztuczne kwiaty idealnie tam pasują. W przeciwieństwie do tych żywych są one odporne na mróz i inne niesprzyjające warunki pogodowe. Dodatkowo nie tracą kolorów i nie więdną z powodu braku pielęgnacji. Dlatego też mogą zdobić groby przez długi czas i to jest właśnie głównym powodem, dla którego warto wówczas postawić na ekskluzywne sztuczne kwiaty.

Mit trzeci – nawet ekskluzywne sztuczne kwiaty nie przypominają żywych

Dla niektórych może być to zaskoczeniem, ale dobrze wykonane ekskluzywne sztuczne kwiaty znakomicie imitują te żywe. W niektórych przypadkach nawet ciężko je od siebie odróżnić. Technologia znacznie się dziś rozwinęła, a same wymagania są znacznie wyższe. Producenci o wiele poważniej podchodzą do tematu i tworzą kwiaty o najwyższej jakości. Mit o nieprofesjonalnym wyglądzie sztucznych kwiatów znowu wynika tutaj przede wszystkim z negatywnych skojarzeń z dawnymi produktami niskich lotów. Jednak również ten obraz jest całkowicie nieaktualny.

Wszystkich Świętych – szeroki wybór w hurtowni Terjan

Oferta ekskluzywnych sztucznych kwiatów od hurtowni Terjan jest naprawdę bogata. Dzięki niej można stworzyć niepowtarzalne i piękne wiązanki na Wszystkich Świętych. Zawiera ona szeroki wybór klasycznych chryzantem z licznymi dodatkami. Warto jednak pamiętać, że nie jest to jedyne rozwiązanie. Sztuczne wiązanki grobowe można samodzielnie modyfikować, np. łącząc nasze propozycje jesiennych kwiatów sztucznych z wybranymi liśćmi, wkładami i donicami. Możliwości jest naprawdę wiele, dlatego zachęcamy – postaw na ekskluzywne sztuczne kwiaty!