Kilka pomysłów na ukrycie niechcianych rzeczy w domu i ogrodzie

Piękne wnętrze wymaga dopracowania w każdym detalu. Czasami mały szczegół potrafi zaburzyć harmonię panującą we wnętrzu.

Chciałabym przedstawić kilka ciekawych pomysłów jak ukryć we wnętrzu niechciane przedmioty.

Zapraszam do przejrzenia moim zdaniem ciekawych rozwiązań.

1. Ukrycie niechcianych rzeczy – biżuteria za obrazem

1Rozwiązanie pięknie eksponujące biżuterie. Idealnym rozwiązaniem byłoby zamontowane dodatkowo małe lusterko wewnątrz obrazu. Szkatułki na biżuterię są oczywistym miejscem przechowywania błyskotek, w związku z czym przedstawiony pomysł może przyczynić się do większego bezpieczeństwa Twojej biżuterii, a zarazem do pozbycia się z mebli kolejnego bibelotu jakim mogą być szkatułki.

2. Modem ukryty w ozdobnych pudełkach

ukrywamy router

Propozycja przedstawiona powyżej jest naprawdę łatwa w wykonaniu.

Polecam też inne ciekawe pomysły związane z okablowaniem.

Sprawdzone metody na przewody.

3. Kocia kuweta ukryta w komodzie

kuwetawkomodzie

Kocia kuweta to tego rodzaju przedmiot, który jest niezbędny przy posiadaniu kota, jednak prawie każdy miłośnik kotów i pięknych wnętrz chciałby się go pozbyć.  Przedstawione rozwiązanie posiada również miejsce na przetrzymywanie zapasów żwirku. Ten pomysł bardzo nam się podoba.

Tu znajdziecie inne inspiracje na zagospodarowanie miejsca dla swoich pupili.

Legowiska i miejsce do karmienia psów i kotów Część: 1

4. Oklejona lodówka – metamorfoza kuchni

lodowka

Fototapety, okleiny są bardzo wdzięcznym materiałem dekoracyjnym. Lodówka oklejona może stać się elementem dekoracyjnym wnętrza, który z pewnością odmieni Twoją kuchnię. Oklejenie lodówki może być początkiem metamorfozy kuchni.

5.  Ogrodowa instalacja ukryta pod dekoracyjnymi kamieniami

schowekpodkamieniem

Dekoracja imitująca kamień ukryć może wiele niechcianych elementów w ogrodzie chociażby kran ogrodowy, czy wywietrznik szamba. Rabaty z kamieniami aktualnie są bardzo modne.

ukrycie niechcianych rzeczy

Czekamy na wasze komentarze na Facebooku.  Zapraszam do komentowania i dzielenia się swoimi pomysłami na pożyteczne dekoracyjne.

Foto: internet