Kosta Boda – nowa szwedzka marka w AlmiDecor.com

Sklep internetowy AlmiDecor.com właśnie wprowadził do swojej oferty kolejną markę – Kosta Boda. W nowościach klasyczne talerze i szklanki, kolorowe szkło artystyczne, ale także odważne i stylowe świeczniki w kształcie czaszek – wszystkie produkty wykonane z niezwykłą precyzją i kunsztem.

Kunszt szwedzkiego rzemiosła – 275 lat tradycji

Kosta Boda to szwedzka marka założona w 1742 roku. Jest najstarszą hutą szkła w Szwecji. Długoletnie doświadczenie oraz tradycyjne podejście do rzemiosła, pozwala tworzyć produkty różnorodne, wyjątkowe oraz najwyższej jakości, które trafiają w gusta klientów na całym świecie.

„Spod skrzydeł” Kosta Boda wychodzą produkty najwyższej jakości – dopracowane wzorniczo oraz  produkty wykonane z najlepszego szkła i porcelany.

Przedmioty codziennego użytku – małe dzieła sztuki

Kosta Boda to marka, w której artysta i rzemieślnik pracują obok siebie, eksperymentując z formami, teksturami i kolorami, wykorzystując przy tym zarówno stare, jak i nowe technologie. W wyniku tych działań mamy do czynienia z oryginalnymi dziełami sztuki, które są jednocześnie przedmiotami codziennego użytku i synonimem ponadczasowej elegancji.

Wachlarz inspiracji – różnorodność produktów

Kosta Boda to marka, która współpracuje z wieloma projektantami z całego świata, dzięki czemu ich oferta produktowa jest bardzo różnorodna. Znajdziemy w niej zarówno delikatne, klasyczne naczynia z porcelany, ale także odważne dekoracje wykonane z kolorowego szkła.

Hitem sprzedażowym są z pewnością nowoczesne świeczniki w kształcie czaszek, które dla przełamania mrocznego charakteru, zostały wykonane z kolorowego, przezroczystego szkła.

Fanom wzornictwa inspirowanego światem mody polecamy kolekcję „All about You” projektu Sary Woodrow. To szklane naczynia o niebanalnym kształcie, ozdobione kolorowymi wizerunkami nowoczesnych kobiet.

Miłośnikom klasyki z pewnością przypadnie do gustu kolekcja „Bruk”, której autorką jest szwedzka projektantka, Anna Ehrner. Porcelanowe kubki i talerze, przezroczyste miski oraz kolorowe szklanki o prostej, minimalistycznej formie, będą ozdobą kuchni i jadalni w każdym stylu.

Wszystkie produkty marki Kosta Boda dostępne w sklepie internetowym AlmiDecor!