Nowe trendy w meblach ogrodowych – kup wypoczynek ze sznurka od OUTLIV.

Trendy w meblach ogrodowych zmieniają się co roku. Pojawiają się nowe propozycje od wiszących koszy, okrągłych łóżek z baldachimem czy cementowych blatów. Zobacz, jak w dobrym stylu umeblować taras, balkon lub ogród, by sprzęty okazały się nie tylko trwałe i praktyczne, ale też na czasie.

Sznurkowe zestawy wypoczynkowe od OUTLIV.

Wygodny zestaw wypoczynkowy sprzyja rozluźnieniu i przyjaznej atmosferze na tarasie czy balkonie. Okazuje się, że większość z nas ma tendencje do wybierania spójnych stylistycznie mebli ogrodowych i łączenia elementów z tej samej kolekcji. Kolekcje marki OUTLIV. zapewniają nam rozwiązania, których wcześniej na rynku mebli ogrodowych nie było.

Gotowych zestawów wypoczynkowych jest w sklepach pod dostatkiem. Coraz większą popularnością na rynku mebli ogrodowych cieszą się luksusowe propozycje. Dla osób, które cenią sobie nietuzinkowe rozwiązania, możemy zaproponować zestaw mebli ogrodowych wykończony sznurkiem. Bardzo eleganckie i w naturalnych, ciepłych barwach są te zestawy, które mają drewnianą ramę. Występują także w konstrukcji stalowej i aluminium.

Taki zestaw na taras czy balkon, złożony ze stolika oraz sofy i foteli lub modułowego narożnika wykonany z aluminiowej ramy, wypełniony wygodnymi poduchami i opleciony sznurkiem z pewnością wyróżni nasz taras. Jest propozycją dla osób, które unikają standardowych rozwiązań.

Jakie cechy mają zestawy sznurkowe od OUTLIV.?

Marka OUTLIV., która pojawiła się w tym roku na polskim rynku posiada w swojej ofercie wiele sznurkowych rozwiązań dla mebli ogrodowych. Cechy, które wyróżniają te meble to zdecydowanie przystępna cena względem ich jakości. Meble są wygodne, dobrze wyprofilowane, o stabilnej konstrukcji i dużej wytrzymałości. Charakteryzują się odpornością na uszkodzenia mechaniczne – zarysowania, pęknięcia, a także na warunki atmosferyczne, w tym również promieniowanie UV.

Nie bez znaczenia jest także ich nowoczesny wygląd i wygodna konstrukcja. Właśnie dlatego są one bardzo atrakcyjne  na zewnątrz! Hasło przewodnie marki LOVE.LIVING.OUTDOOR absolutnie sprawdza się w przypadku designu i funkcjonalności zestawów ogrodowych z tej serii.

 

Więcej modeli mebli ogrodowych znajdziesz na: www.outliv.pl