Nowości Toptextil, czyli co w trawie piszczy?

Na pewno pamiętacie polską markę Toptextil, przewodniego producenta obiciowych tkanin meblarskich. Będzie nieodzowna okazja ujrzenia ich produktów na żywo. Firma zaprezentuje swoje cztery nowe kolekcje tkanin na Targach Home Decor. Będą to między innymi: Pixel, Moon, Mood Damask oraz Bizon. Na miejscu będą dostępni przedstawiciele firmy oraz ambasador marki, dr Marek Borowiński, znany jako Shop Doctor.
Wystawca zadbał o najdrobniejsze szczegóły — czas odwiedzającym stoisko będzie umilała muzyka na żywo, przy akompaniamencie fortepianu.

Co w trawie piszczy?

Kolekcja Moon i Moon Damask ma nawiązywać do sielskiego klimatu prowincji. Wzornictwo zachowane w estetyce roślinnych motywów i delikatnych pasteli zostało stworzone z myślą o ludziach, których przytłacza surowy design. Z kolei tkaniny z kolekcji Pixel wyróżniać się mają grubym splotem i odważnym charakterem.

Czy to prawda? Przekonamy się nie długo.


Firma zachwala również swoją autorską kolekcję Bizon. Tkaniny mają wyróżniać się naturalną lekkością nawiązującą do klasycznych skór meblowych dzięki brązowo-beżowej kolorystyce i charakterystycznej dla skóry fakturze.

Sami jesteśmy ciekawi, czy rzeczywiście nowa kolekcja tkanin Toptextil z przytupem wejdzie na polski rynek. Będziemy śledzić poczynania tej prestiżowej marki na bieżąco.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na konferencję prasową marki Toptextil, która odbędzie się 15 marca o godzinie 12:00 (pawilon 5A, stoisko 12). Ambasador marki dr Marek Borowiński opowie o strategii wejścia rynek oraz o kolekcji Toptextil, która niedługo trafi do salonów meblowych w całej Polsce.

Już w najbliższych dniach pełna relacja z najciekawszych wydarzeń Home Decor 2017.  Zapraszamy na nasz profil na Facebook

 

 

Teraz i Ty możesz tworzyć decodom.pl + dodaj artykuł

 

 

 

 

Odwieź nas też na: