Odświeżona kolekcja Essenza

Marka Radaway wprowadziła odświeżoną kolekcję Essenza. W nowej odsłonie pojawiły się kabiny prysznicowe oraz kilka parawanów nawannowych. Modele urzekają wyrafinowanym minimalizmem.

 

Nowa odsłona znanej kolekcji

Ta wiadomość ucieszy z pewnością wielbicieli stylu minimalistycznego i nowocześnie zaaranżowanych łazienek! Radaway wprowadził nową odsłonę serii kabin Essenza, która zastąpiła linię Essenza New – Odświeżona kolekcja Essenza ma nowy profil przyścienny. Jego szerokość została zmniejszona do zaledwie 26 mm. Dzięki temu kabiny i należące do serii parawany nawannowe, zyskały jeszcze więcej wizualnej lekkości. Nowe wersje dostępne są z elementami w połyskującym chromie lub matowej czerni, czyli dwóch najbardziej popularnych rodzajach wykończenia – komentuje Hanna Błaszak, ekspert Radaway.

Kabiny i parawany, które pasują wszędzie

Modele z odświeżonej serii Essenza to idealny wybór dla osób poszukujących w łazience prostoty i nowoczesnego stylu. Ich design tworzą połacie szklanych tafli, a także wyrafinowane detale, jak wąski profil przyścienny czy subtelne uchwyty i wsporniki. Warto również zwrócić uwagę na zawiasy, które zlicowane są z taflą szkła, co ułatwia utrzymanie kabiny w czystości. Tym bardziej, że od wewnątrz pokryta jest ona hydrofobową powłoką EasyClean®, dzięki której krople wody nie utrzymują się na powierzchni szkła, tylko spływają, nie pozostawiając osadów.

Uniwersalny chrom lub modny czarny mat

Wyrafinowane w swojej prostocie modele z kolekcji Essenza pasują do łazienki zaprojektowanej w każdym stylu. Wersje z elementami chromowanymi są wyjątkowo uniwersalne. Sprawdzą się w aranżacjach od surowych, przez monochromatyczne, aż po wnętrza łączące w sobie różne kolory czy tekstury. Modele z detalami w czarnym macie zainteresują z kolei minimalistów, ale również zwolenników stylu loftowego czy też wnętrz utrzymanych w ciemniejszej palecie barw.

W odświeżonej kolekcji Essenza znajdziemy różnej wielkości kabiny kwadratowe, prostokątne, półokrągłe, a nawet pięciokątną. Wszystkie wyposażone są w pojedyncze lub podwójne drzwi otwierane na zewnątrz lub całkowicie składane typu bifold, dzięki którym kabina dosłownie „znika” z wnętrza. Seria obejmuje również parawany nawannowe ze składanym skrzydłem, które dodatkowo chronią łazienkę przed rozpryskami wody. Tak szeroki wybór wersji sprawia, że modele Essenza mogą zostać zamontowane w łazience o dowolnej wielkości i rozkładzie pomieszczenia.

Więcej na: www.radaway.pl