Premiera Smart Garden 9 – nowy produkt w technologii Click & Grow

Przy zakupie Smart Garden 9 – bonus

3 wybrane 3-paki kapsułek 

Coraz więcej osób interesuje się całoroczną uprawą świeżego jedzenia metodami naturalnymi. Konsumenci szukają inteligentnych rozwiązań, które umożliwiają stosowanie diety w oparciu o świeżą, ekologiczną żywność, ale wyprodukowaną samodzielnie i przede wszystkim bez wysiłku. Czy można to pogodzić? Tak – bo z technologią Click & Grow uprawa roślin nigdy nie była łatwiejsza!!!


Technologia Click & Grow – nowatorska uprawa roślin

Rośliny zielarskie od zawsze towarzyszą człowiekowi. Były pokarmem, leczono nimi ludzi, wytwarzano z nich proste kosmetyki. Najpierw zbierane były ze stanowisk naturalnych. Później uprawiano je w ogrodach przyklasztornych. Dzięki wytrwałej pracy zakonników, udało się przyzwyczaić te wrażliwe rośliny do nieco surowszego klimatu. W konsekwencji pojawiły się w ogrodach przydomowych, zakładano też większe plantacje. Dzisiaj coraz częściej zioła uprawiamy na balkonach, tarasach, parapetach okiennych i kuchennych blatach. Mamy świadomość, że są bardzo ważne w naszej diecie, a potrawy bez ziół nie smakują dobrze. Wiemy, że najlepsze są dania z dodatkiem ziół świeżo zerwanych z gałązki. Technologia Click & Grow umożliwia uprawę roślin, w sposób nowatorski, bez wysiłku i przez cały rok.

Produkty Click & Grow

Dzięki zaproponowanym rozwiązaniom możemy zaaranżować domowy ogród ziołowy, który będzie nie tylko pożyteczny, ale jednocześnie zwróci uwagę swoim designem. Produkty Click & Grow nadają wnętrzom wyjątkowego charakteru, o nowoczesnym efekcie wizualnym. Doniczki są bardzo zgrabne, proste w swojej formie i przede wszystkim wygodne. Można w nich bardzo łatwo tworzyć atrakcyjne kompozycje roślinne. Dodatkowo większość ziół przyjemnie pachnie tworząc wyjątkowy klimat w naszej kuchni.

Gwarancja powodzenia domowej uprawy roślin z Click & Grow

Najczęściej kupujemy gotowe, wyhodowane zioła w doniczkach w najbliższym supermarkecie. Warto jednak wiedzieć, że zioła wyhodowane z nasion lub sadzonek są bardzo odporne na warunki panujące w mieszkaniu (suche powietrze i wysokie temperatury), zaś zioła pochodzące ze szklarni, sprzedawane w doniczkach przez cały rok w supermarketach i na bazarach, są znacznie delikatniejsze i zdarza się, że marnieją już po kilku tygodniach. Wybierając doniczki do wysiewu ziół należy pamiętać o wymaganiach roślin i sposobie w jaki rosną. Należy pamiętać o uzupełnianiu niedoborów składników odżywczych oraz o miejscu, w którym je postawimy. Mało tego, zioła uwielbiają światło co najmniej przez sześć godzin dziennie. Większość dostępnych rozwiązań technologicznych nie jest gotowa, by sprostać wszystkich oczekiwaniom roślin uprawianych w domowych warunkach.

Wymaganiom tych roślin bez problemu sprosta technologia Click & Grow, która umożliwia produkcję żywności roślinnej przez cały rok, automatycznie zraszając rośliny i zapewniając im zawsze wystarczającą ilość światła, tlenu i substancji odżywczych. Konsumenci szukają takich inteligentnych urządzeń, które umożliwiają jedzenie wyprodukowanej bez wysiłku świeżej, ekologicznej żywności. Na szczęście z tą technologią uprawa roślin nigdy nie była łatwiejsza.

Popularność Click & Grow w Stanach Zjednoczonych

Coraz więcej ludzi jest zainteresowanych całoroczną produkcją świeżego jedzenia metodami naturalnymi. W USA produkcja żywności wytwarzanej tą metodą wzrosła z 1 mld dolarów w 2005 do ponad 14 miliardów obecnie i nadal rośnie.

Jak to działa?

Ogrody Click & Grow są dla świeżej żywności niczym kapsułki Nespresso dla kawy. Zamiast kapsułek kawowych oferujemy ulegające biodegradacji kapsułki z nasionami różnych roślin. Każdy zestaw początkowy (Garden Starter Kit) składa się z dwóch części: eleganckiej bazy ogrodowej i wymiennych kapsułek roślinnych. Wszystkie nasze ogrody posiadają w zestawie profesjonalne światła LED, które w połączeniu z nanotechnologicznym, inteligentnym podłożem (Smart Soil) zawartym w kapsułkach roślinnych, czyni uprawę roślin niemalże niezawodną. Inteligentne podłoże jest w 100% bezpiecznym materiałem nanotechnologicznym, które przez cały czas dostarcza roślinom odpowiednią dla ich indywidulanych potrzeb ilość tlenu, wody i substancji odżywczych. Inteligentne podłoże jest wykonane z substancji naturalnych i nie zawiera pestycydów, fungicydów, hormonów, ani żadnych innych szkodliwych substancji.

Smart Garden 9 – nowy produkt od Click & Grow

Smart Garden 9 jest samo-nawadniającym się ogrodem, który automatycznie opiekuje się roślinami, zapewniając im zawsze wystarczającą ilość wody, światła i substancji odżywczych. Umożliwia wyhodowanie jakiejkolwiek rośliny bez najmniejszego wysiłku! Mało tego – ten system pozwala na hodowanie 9 roślin jednocześnie. Dzięki tej technologii, rośliny rosną naturalnie – bez pestycydów, herbicydów, fungicydów, hormonów czy innych szkodliwych substancji. System posiada najwyższej jakości designerskie wykończenie oraz dodatkowe modułowe ramię lampy. Występuje w trzech kolorach: białym, szarym i beżowym. Starter Kit zawiera 9 kapsułek: 3 x bazylia, 3 x pomidor oraz 3 x sałata, które po umieszczeniu w urządzeniu natychmiast rosną.

Systemy Click & Grow

Systemy Click & Grow doskonałe sprawdzają się w życiu codziennym. Technologia przejmuje całkowitą opiekę nad roślinami, które spokojnie można zostawić w domu wychodząc na wiele godzin do pracy, bawiąc się z przyjaciółmi a nawet wyjeżdżając na wakacje. Po powrocie nadal możemy cieszyć się najświeższym jedzeniem z naszych Smart Garden – małych domowych ogrodów i farm wykonujących samodzielnie całą pracę. Klienci do wyboru mają asortyment o szerokim zakresie rozwiązań od mniejszych ogrodów nablatowych do dużych farm ściennych. Każdy produkt umożliwia uprawę świeżych owoców, warzyw, ziół i sałaty – zależnie od życzeń i potrzeb użytkownika – domowego hodowcy! Do wyboru klienci mają mniejszy Smart Garden 3, większy Smart Garden 9 oraz duży domowy ogród The Wall Farm.

Katalog Produktów Kliknij TU

Sklep kliknij TU

O Click & Grow wcześniej na DecoDom kliknij TU

Nasi czytelnicy, którzy przy zakupie Smart Garden 9 wpiszą DecoDom

otrzymają PREZENT – 3 wybrane 3-paki kapsułek!!!!