Stal nierdzewna w meblach ogrodowych

Meble ogrodowe wykonane ze stali nierdzewnej są genialnym rozwiązaniem w aranżacji przydomowej przestrzeni. Stal nierdzewna to stop żelaza zawierający chrom i węgiel tworzący na jego powierzchni warstwę odporną na korozje. Właśnie dlatego materiał ten jest często wykorzystywany w produkcji mebli ogrodowych.

Odporność i wysoka jakość

Meble te nie tylko są odporne na wilgoć i wysokie temperatury, cechuje je też niezwykła wytrzymałość na obciążenia i stabilność. Konstrukcje mebli ze stali nierdzewnej są cięższe i trwalsze niż aluminiowe. Silne porywy wiatru im nie straszne. Na rynku mebli ogrodowych oferta sprzętów ze stali nierdzewnej jest ogromna. Znajdziemy perełki w prostym stylu nowoczesnym jak również stylizowane romantycznym retro. Każdy znajdzie propozycje dla siebie. Obecnie bardzo modne są zestawy mebli ze stali nierdzewnej łączone z drewnem i tekstyliami. Wyróżnia je oryginalny design i możliwość zastosowania w wielu aranżacjach. Decydując się na meble z tej stali nie musimy się ograniczać towarzysko i zamartwiać czy wytrzymają kolejną imprezę. Będą podstawą każdego grilla w naszym ogrodzie przez wiele sezonów.

Przechowywanie i pielęgnacja mebli ze stali nierdzewnej

Odpowiednio przez nas zaopiekowane będą praktycznie niezniszczalne, przy czym nie będzie nas kosztowało to wiele wysiłku. Wystarczy systematycznie je czyścić, nie zajmie to nam wiele czasu. Kurzu i zabrudzeń pozbędziemy się przy pomocy wilgotnej szmatki i łagodnego detergentu (możemy użyć środka specjalnie przeznaczonego do czyszczenia stali nierdzewnej). Należy pamiętać by zabezpieczyć je poza sezonem, najlepiej dopasowanym pokrowcem. Na kolejny sezon będą jak nowe.

www.outletmebliogrodowych.pl

https://www.facebook.com/outletmebliogrodowych

Tekst: Maja Pucek