TA TKANINA NIE PRZEPUŚCI, CZYLI MEBLARSKI PATENT

Marzenie każdej szanującej się Pani domu, w końcu się ziściło. Koniec z plamami na meblach, tapicerce i innych przedmiotach codziennego użytku. Polska firma opatentowała w całej Unii Europejskiej specjalną technologię, która ogranicza wchłanianie wody przez tkaniny i co najważniejsze gwarantuje ochronę przed plamami. Pewnie nie dowierzacie, ale nastąpił wielki koniec bezskutecznego szorowania plam i testowania różnorodnych specyfików z nadzieją, że może tym razem się uda. Dzięki rodzimemu wynalazkowi Cleanaboo i Cleanaboo+ coraz więcej rodzin w Polsce i za granicą cieszy się meblami, na których nie zostają zabrudzenia z czekolady czy tuszu, a plamy z wina czy kawy czyści zwykła chusteczka.

Czym jest Technologia Cleanaboo? 

Technologia ta powstała w krakowskiej firmie Toptextil i w znacznym stopniu ogranicza wchłanianie płynów. Rozlana ciecz formuje się w krople i nie przenika do wnętrza tkaniny. W efekcie minimalizuje to ryzyko zniszczenia mebla poprzez ślady po sokach, kawie czy winie. Przy minimalnej pielęgnacji mebel wygląda jak nowy przez lata. Za pomocą papierowego ręcznika czy ściereczki, wystarczy kilkoma ruchami zetrzeć ciecz z tkaniny. I gotowe! Po plamie nie będzie ani śladu.


Technologia Cleanaboo+

Cleanaboo+ to druga, rozszerzona wersja technologii firmy Toptextil. To idealne rozwiązanie do rodzinnego salonu pełnego bawiących się dzieci i leniuchujących zwierzaków. Nie daje ona gwarancji tego, że plamy w ogóle nigdy nie powstaną, ale za to daje pewność, że za pomocą wilgotnej ściereczki uda się je skutecznie zlikwidować. Cleanaboo+ to profesjonalna ochrona przed plamami. Nie tylko chroni tkaniny przed rozlanymi płynami, ale również zabezpiecza przed śladami po długopisach, kredkach czy czekoladzie. Przędza, z której produkuje się tkaniny w technologii Cleanaboo+ zapezbieczona jest specjalną warstwą ochronną. Dzięki temu w łatwy sposób można pozbyć się plam, które do tej pory były określane mianem uciążliwych i ciężko usuwalnych.


Polska w  światowej czołówce prodycentów mebli

Nasz kraj jest w światowej czołówce producentów mebli. Polskie firmy stale szukają innowacji i praktycznych rozwiązań, aby jak najwięcej osób wybierało właśnie rodzime produkty. Innowacyjne technologie Cleanaboo i Cleanaboo+, opatentowane w Polsce i w UE, ułatwiają zachowanie porządku milionom użytkownikom mebli tapicerowanych na całym świecie.

Sposób na zachowanie czystości tkanin? W przypadku mebli wypoczynkowych, rozwiązanie jest bardzo proste, wystarczy wybrać meble obite tkaniną w Cleanaboo.

 

Teraz i Ty możesz tworzyć decodom.pl + dodaj artykuł