Tapicerowane meble ogrodowe marki OUTLIV.

Hitami designu mebli ogrodowych 2020 na całym świecie były między innymi fotel kokon, sofa muszla, trendy eco czyli np. meble z drewna z recycligu oraz ostrożnie wchodzące na nasze tarasy – meble ogrodowe tapicerowane.

Meble ogrodowe jak w salonie

Rok 2020 z pewnością zapisze się w historii designu mebli ogrodowych jako moment, w którym po ponad dekadzie odchodzi się od polirattanu i zaczyna pojawiać się więcej tkanin, naturalnych tworzyw, a nawet sznurka. Podczas targów wnętrzarskich prezentujących trendy na 2020 rok wielu producentów mebli przedstawiło zaskakujące ciekawym kształtem, wygodą i stonowaną kolorystyką meble tekstylne do ogrodu. Czy się do nich przekonamy? Czy zostaną z nami na dłużej i będą modne w kolejnych latach? Z pewnością tak. Łączą one w sobie bowiem kilka dotychczasowych trendów – welurową tapicerkę, bezpieczną, odbijającą kolory przyrody kolorystykę, obłości, stalowe elementy oraz przeszycia.

Meble tekstylne od OUTLIV.

Producenci mebli tekstylnych do ogrodu stawiają na szarości w różnych odcieniach. Meble tapicerowane od wschodzącej na polskim rynku marki OUTLIV. mają głębokie siedziska oraz metalowe lub drewniane ramy.  Z powodzeniem można je wprowadzić do klasycznego, ale urządzonego z umiarem tarasu, a nawet zimowego, przydomowego ogrodu. Doskonale wpasują się także do minimalistycznych, ale kolorowych wnętrz oraz aranżacji w stylu new scandi.
Dla tych, którzy lubią luksus i elegancję, ogrodowe meble tapicerowane są doskonałym wyborem. W 2020 roku to będzie jeden z ważniejszych trendów w urządzaniu tarasu. W ofercie marki OUTLIV. tekstylne meble ogrodowe zagościły już na stałe, a nowi klienci przekonują się do ich wygodnego i nowoczesnego designu.

Więcej na: www.OUTLIV.pl 

Facebook

Instagram