Targi Home Decor w Poznaniu – to już wkrótce

Home Decor to targi dla wszystkich, którzy profesjonalnie zajmują się wnętrzami. Jest to najważniejsza w kraju biznesowa prezentacja najnowszych trendów w dekoracjach i wyposażeniu. To właśnie na tych targach można zobaczyć nowe kolekcje ozdób – począwszy od oferty oświetlenia, tekstyliów, ceramiki, szkła, akcesoriów kuchennych i łazienkowych kończąc na innych elementach dekoracyjnych.

Najbliższa edycja targów HOME DECOR odbędzie się w dniach 12-15 marca. Jak co roku, obfitować będzie w liczne nowości, prezentacje trendów, czy produktowe premiery.

Chcemy stworzyć naszym klientom przestrzeń do spotkania, rozmowy, pokazania i poznania oferty – podkreśla Dyrektor Targów Natalia Tarachowicz . Koncentrujemy się wokół czterech grup branżowych: dekoracji, tekstyliów, oświetlenia oraz wyposażenia kuchni i łazienki. Możliwość bezpośredniego kontaktu z twórcami, czy dystrybutorami nawet w czasach rozwijającego się handlu internetowego ma niepodważalną wartość – dodaje.

Ofertę Targów wzbogaca program towarzyszący. Są to merytoryczne wystąpienia i szkolenia poświęcone najnowszym wnętrzarskim trendom. Bogaty plan wydarzeń uzupełnia gala wręczenia Złotych Medali MTP czyli prestiżowego wyróżnienia przyznawanego produktom charakteryzującym się innowacyjnością, stworzonym z dbałością o najwyższą jakość.

Podobnie jak w latach poprzednich poznańskim targom wnętrz towarzyszyć będą targi meblowe MEBLE POLSKA oraz wydarzenie dedykowane szeroko rozumianemu wzornictwu przemysłowemu – Arena Design. To największe w kraju spotkanie branży meblowej rokrocznie odwiedzane przez kilkanaście tysięcy kupców meblowych i projektantów wnętrz z Polski i Europy.

Uczestnictwo  w HOME DECOR umożliwia znalezienie nowych odbiorców hurtowych oraz dystrybutorów. Umożliwia także promocję oferty wśród projektantów, architektów wnętrz oraz przedstawicieli największych polskich i europejskich sklepów meblowych.
Cztery dni dla wnętrz – takim wspólnym mianownikiem można określić ten marcowy blok Targów.

Targi HOME DECOR zlokalizowane będą w dwóch, centralnie usytuowanych pawilonach 5 oraz 5A. Jest to teren jednego z najbardziej prestiżowych obiektów targowych w Polsce – Międzynarodowych Targów Poznańskich. Osoby zwiedzające targi wnętrz będą miały możliwość bezpłatnego wstępu na teren ekspozycji targów meblowych oraz areny Design.

Do zobaczenia na Targach!