Wytwórnia Trzy – meble dla osób poszukujących symetrii i własnej wizji

Wytwórnia Trzy jest tworzona przez Dawida Gudela przy wsparciu jego Ojca Jerzego, na podstawie wiedzy Dziadka Czesława. Produkują nowoczesne meble, a ich indywidualny charakter jest efektem zarówno ręcznej produkcji, ale także starannego doboru materiałów. W efekcie, wszystkie meble powstałe w Wytwórni Trzy są połączeniem nowoczesnego designu z tradycyjnym rzemiosłem.

Fot: Jakub Jackiewicz

Wytwórnia Trzy – nazwa marki jest wynikiem wiedzy, umiejętności i pracy trzech pokoleń, które tworzą firmę i jej produkty:

  1. Dawid Gudel założyciel firmy reprezentuje trzecie pokolenie rodziny rzemieślniczej.
  2. Jego ojciec Jerzy Gudel jest świetnym tokarzem i stolarzem oraz ma ogromną wiedzę, którą otrzymał od swojego ojca: Czesława Gudela. Dzisiaj wspiera syna.
  3. Czesław Gudel – ówczesny stolarz ze wsi Zabiele na Podlasiu.

Stolik kawowy “Olcha1” 75cm x 35cm, 8kg. Stelaż stalowy 14mm, Blat: olcha, 4cm.
Fot: Jakub Jackiewicz

Wytwórnia Trzy – trzecie pokolenie rodzinnego warsztatu podlaskich rzemieślników.

Wytwórnia Trzy produkuje nowoczesne meble, przeznaczone dla osób poszukujących symetrii i własnej wizji. Każdy z nich jest wykonany ręcznie z dbałością o detale. Każdy z nich jest wykonany przez ludzi zakochanych w drewnie i metalu. Ich indywidualny  charakter to efekt nie tylko ręcznej produkcji, ale także starannego doboru materiałów.  W efekcie, wszystkie meble powstałe w Wytwórni Trzy są połączeniem nowoczesnego designu z tradycyjnym rzemiosłem.

Stolik “Prawiedwa”, Stelaż stalowy, blat drewniany – olcha.
Fot: Jakub Jackiewicz 

Ława Eva – elektryczny mebel, Gniazdko zawsze pod ręką. Stelaż stalowy, blat – sklejka 14mm, gniazdko ebonitowe, kabel w czerwonym oplocie 3m.
Foto: Jakub Jackiewicz – Fotografia

Stal i drewno

Stal i drewno to naturalne materiały, które towarzyszą człowiekowi od wieków. Wytwórnia Trzy stworzyła linię minimalistycznych mebli stalowo-drewnianych.  Meble produkowane w Wytwórni Trzy są alternatywą dla masowej produkcji.  Powstają na bazie lokalnych, ekologicznych surowców, np. seria mebli drewnianych opartych na takich materiałach jak: grusza, wiąz, buk.

“Pionek” – stolik do gier, 70x70x40cm, 18kg, blat podwójny – deski bukowe klejone, wpuszczone w stelaż.
Fot: Jakub Jackiewicz

Wytwórnia Trzy oferuje swoje meble na pakamera.pl

Stolik PrawieDwa trafił do nowej selekcji Dla Miłośników Designu na pakamera.pl

 

Śledź Wytwórnię trzy na Facebook’u!