Eklektyzm w meblarstwie – MTM design&welding

Eklektyzm w meblarstwie

Moda na eklektyzm w meblarstwie a tym samym na eklektyczne wnętrza, w których nowoczesność miesza się z przeszłością, łączą się style – nie przemija. Daje to dużą swobodę aranżacyjną. Umiejętne łączenie mebli z różnych epok polega nie tyle na przestrzeganiu stylistycznych reguł, ale na intuicji. Nie ma na to konkretnego przepisu, a operowanie kontrastami nie jest trudne i w dużej mierze zależy od wrażliwości i wyobraźni osoby aranżującej mieszkanie. Możliwości  i sposobów na eklektyzm w meblarstwie jest wiele! Pomysły na zestawienia są w zasadzie nieograniczone, a kontrolowane powinny być jedynie wyczuciem i smakiem.

Eklektyczne aranżacje to domena współczesności. Mieszamy nowoczesną, surową odsłonę z delikatną i romantyczną estetyką. Romantyczne desenie łączymy z surowością industrialnych wykończeń, retro chętnie zestawiamy ze stylem skandynawskim, a nowoczesność oprawiamy w klasykę. Stylowe, stare sprzęty po odrestaurowaniu stają się coraz częściej ozdobą nowoczesnego wnętrza. Eklektyzm dotyczy też  wystroju ścian, czy podłóg – stare drewno może pojawić się obok betonu, wzorzysta, bogata tapeta może sąsiadować z gładką ścianą lub ceglanym murem.

MTM design&welding

Meble w stylu industrialnym są bardzo dobrym rozwiązaniem do wielu rodzajów wnętrz. Są coraz częściej doceniane, nie tylko przez miłośników loftowych przestrzeni.  Łącząc w sobie naturalne materiały, drewno oraz metal komponują się zarówno z betonem, cegłą, ciężkimi tkaninami i naturalną kolorystyką. Dlatego zyskują wielu zwolenników, także pośród fanów eklektyzmu w meblarstwie.

Z produkcją modnych, o pięknym przemysłowym wzornictwie mebli związana jest Marka MTMdesign&welding z siedzibą w Lublińcu /woj. Śląskie/. Nie jest to jedynie sklep z poprzemysłowymi meblami, ale jest to również gwarancja wysokiej jakości rzemieślnictwa i produkcji. Klienci zainteresowani stylem industrialnym mogą z Marką  MTMdesign&welding realizować swoje pomysły i projekty od A do Z.

Właściciele MTM design&welding cenią sobie design zrodzony prosto z natury. Zachowują i pielęgnują charakterystyczne cechy surowców, z których powstają niezastąpione meble. Zapewniają, że Marka MTM powstała z miłości do metalu, drewna i loftów.

Firma także zajmuje się spawalnictwem na różne sposoby, dzięki temu gama propozycji jakie oferuje MTM jest niezwykle szeroka. Tworzy wizualizacje z wykorzystaniem własnych projektów mebli, wykonuje aranżacje wnętrz oparte na estetyce, inżynierii i fascynacji materiałami, łączy wykonawstwo mebli z unikatowymi projektami przestrzeni prywatnych i publicznych. Każda przestrzeń to dla MTM design&welding wyzwanie i płaszczyzna do dialogu z Klientem.

Czekamy na Wasze opinie przesyłajcie je w komentarzach lub dzielcie się nimi na naszym profilu Facebook.

Zapraszamy do dyskusji.