GIGANCI POLSKIEJ FLORYSTYKI

Zgodnie z zapowiedziami, tegoroczne Targi Special Days przez pierwsze dwa dni przeznaczone były dla profesjonalistów. W otoczeniu przepięknie zaaranżowanych stoisk, dostawcy prowadzili owocne rozmowy biznesowe. W tym miejscu szeroka publiczność zainteresowana tematyką dekoracji i florystyki podziwiała czołowych producentów i importerów z branży Home&Garden. Na stoiskach nie zabrakło sezonowych i świątecznych dekoracji, a wśród nich ozdób i artykułów florystycznych.

Targi Special DAYS 2017 zaskoczyły nas bogatym programem. Porady specjalistów z zakresu prowadzenia własnego biznesu oraz cieszące się największym zainteresowaniem pokazy florystyczne. Wyznacznikiem trendów florystycznych z całą pewnością był SHOW GIGANTÓW FLORYSTYKITego dnia na scenie głównej swój kunszt pokazali — Małgorzata Niska, Monika Bębenek, Magdalena Birula-Białynicka i Piotr Sekunda. Mistrzowie florystyki dali popis swoich umiejętności. Mieliśmy okazję zobaczyć niezwykłe kompozycje kwiatowe. Podczas muzycznego SHOW, modelki prezentowały oryginalne kompozycje floralne. Niektóre z nich były dość kontrowersyjne.

Naszą największą uwagę przykuła kompozycja kwiatowa autorstwa Małgorzaty Niskiej – PAWI OGON. Wykonana z dbałością o najdrobniejsze detale. Po rozłożeniu piór wywołuje dreszcz emocji. Publiczność była pod wrażeniem. Duże brawa za pomysłowość i kunszt wykonania.


Kto nie był na Targach Special Days 2017 koniecznie musi zawitać w przyszłym roku. Wielkie brawa dla organizatorów i oprawców tego wyjątkowego wydarzenia. Decodom był patronatem medialnym tegorocznych targów – dziękujemy za uznanie. 

Zaskoczyły Cię nadchodzące trendy florystyczne? Zapraszamy do dyskusji.