Ivano Redaelli – mistrzowskie włoskie łóżka z Mood Design

Ivano Radealli od lat jest jednym z najlepszych włoskich specjalistów, znawcą w tworzeniu wysokiej jakości łóżek. Jego markę wyróżnia na rynku wyjątkowo nowoczesne i eleganckie wzornictwo. Tradycyjne techniki, ręczne wykonanie i starannie wyselekcjonowane luksusowe materiały sprawiają, że modele spod znaku Ivano Radealli stają się nietuzinkowym wyposażeniem sypialni.

Wygodne łóżko powinno być obszerne. Komfort zapewni odpowiednio dobrany i wyselekcjonowany specjalnie do naszych potrzeb materac. Nie mniej istotny jest wygląd mebla, wszakże łóżko jest centralnym punktem sypialni, głównym elementem i ozdobą wnętrza. Rama i zagłówek obite delikatną skórą, lnem czy wełną w stonowanych, wyciszających kolorach będą cieszyć oczy. Luksusowe wykończenia stanowią cechy charakterystyczne dla stylu tej włoskiej marki i świetnie pasują do nowoczesnego, surowego wnętrza loftu jak w przypadku kolekcji Mylo czy łóżek Twiggy.

W bardziej klasycznych wnętrzach sprawdzi się ręcznie pikowany, elegancki zagłówek w stylu capitonne z kolekcji Prive. Wykończenia mebli Ivano Redaelli to prawdziwe mistrzostwo włoskiego rzemiosła. Główną rolę grają tu ręczne szycie i wykorzystanie wyjątkowych, najwyższej jakości materiałw. To ewokacja tego, co Włosi opanowali do prawdziwej perfekcji – wizji nowoczesnej elegancji i ponadczasowego designu.

Uniwersalny design modeli Ivano Redealli sprawia, że pasują one do wnętrz w różnym stylu. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia wykonane w legendarnej mediolańskiej galerii Dimore, mediolańskim lofcie oraz willi Chiesuola w Piacenzy.

Meble dostępne są w showroomie Mood Design.

www.mood-design.pl