Jakie meble wybrać na mały balkon? OUTLIV. Ekspert Mebli Ogrodowych radzi

Nie potrzebujesz ogrodu, by móc odpoczywać. Balkon w bloku może być zacisznym i przytulnym miejscem, które zastąpi zarówno taras jak i ogród. Rano z przyjemnością wypijesz na nim kawę, a wieczorem zrelaksujesz się przy drinku.

Co zrobić by balkon czy mały taras stały się wygodnym i przytulnym azylem?

Wystarczy kilka drobiazgów i dobrze dobrane, wygodne, kompaktowe meble. W ofercie marki OUTLIV. znajdziemy rozwiązania na balkon, które wyróżniają się bardzo ważną funkcją. Zawierają schowki na przedmioty, które gdzieś trzeba zmieścić na niedużym balkonie. Dobrym przykładem jest zestaw Cupido.

Przepis na ładny balkon z OUTLIV.

Nasz przepis na designerską aranżację balkonu w bloku jest bardzo prosty. Wystarczą ładne przedmioty, optymistyczne kolory i pachnące kwiaty lub zioła. Nie może zabraknąć zgrabnego stołu i siedzisk np. niedużych, składanych krzeseł lub zestawów. Zestawy od OULIV. można w sprytny sposób złożyć tak, że zajmują niewiele miejsca gdy nie są używane. Jednym z przykładów są zestawy Breakfast od OUTLIV.

Wygodna aranżacja balkonu nie jest trudna. Zazwyczaj wystarczy dobrać odpowiednie siedziska i stół. W zależności od rozmiaru balkonu lub tarasu, znajdziemy rozwiązania, które będą pasowały do nas stylem i spełnią oczekiwania w zakresie funkcjonalności.

Więcej inspiracji na www.outliv.pl.