Klasyczna podłoga dla każdego

Dąb stary? Ze śladami cięcia piłą? A może biały patynowany? Odświeżona kolekcja podłóg laminowanych Classic od Quick-Step jest teraz niemal nie do odróżnienia od naturalnego materiału. W dodatku przystępna cenowo, staje się kuszącą alternatywą dla drewnianych desek.

Kolekcja podłóg laminowanych Quick-Step z serii Classic pojawiła się w odświeżonej odsłonie. To aż osiemnaście nowych wzorów, które zostały dodane do sześciu najbardziej popularnych paneli. Pełne spektrum, które daje możliwość zamontowania w domu wymarzonej podłogi.

Wybór bez żadnych kompromisów

Inspirowana naturą i podążająca za najnowszymi trendami kolekcja Classic w nowej odsłonie daje szeroki wybór wyjątkowych, stylowych i niezwykle przystępnych cenowo podłóg. Tak o kolekcji opowiada jej projektantka, Joyce von Waeleghem: „Kolekcja Classic obejmuje różnorodne wykończenia z drewna dębowego oraz tekowego w różnych odcieniach bieli, szarości, greige oraz brązu. Dzięki aż 24 stylowym wzorom, każdy znajdzie odpowiednią dla swojego pomieszczenia, budżetu czy upodobań estetycznych wodoodporną podłogę laminowaną. Począwszy od wzorów z klasy premium po rustykalne”.

Wierne odwzorowanie natury – technologia EIRW

Wszystkie wzory kolekcji Classic wykonane są w unikalnej, opracowanej przez Quick-Step technologii, która wiernie odwzorowuje rysunek i teksturę w taki sposób, że trudno odróżnić je od naturalnego drewna. Efekt? Piękne, czerpiąceinspirację z natury podłogi z linii Classic, charakteryzujące się ponadprzeciętną wytrzymałością. Co ważne, produkowane są one w zrównoważony sposób, z poszanowaniem dla środowiska naturalnego.

Więcej na: www.quick-step.com.pl