Klimatyczna sypialnia Stockholm w stylu skandynawskim

Białe meble w sypialni wcale nie muszą oznaczać nudy i chłodu. Właśnie w takiej tonacji powstała, utrzymana w modnym skandynawskim stylu, nowa kolekcja Stockholm od Black Red White. System składa się z 4 elementów: łóżka, szafki nocnej, komody i przestronnej szafy. Meble z kolekcji utrzymane są w kolorze białej sosny andersen oraz ciemnego dębu sonoma. Klimatyczna sypialnia Stockholm spełni oczekiwania zwolenników jasnych, rozświetlonych wnętrz urządzonych w stylu skandynawskim. Delikatna biel  mebli, ciemne blaty, markowe akcesoria oraz oryginalne detale w postaci ozdobnych listew wyróżniają sypialnię Stockholm na tle innych dostępnych kolekcji.

Poczuj skandynawski klimat w sypialni

Elementy sypialni umożliwiają funkcjonalne zagospodarowanie pomieszczenia przeznaczonego zarówno do komfortowego wypoczynku, jak i pomysłowej organizacji garderoby. W kolekcji można znaleźć szafkę nocną, która jest idealnym dopełnieniem dwuosobowego łóżka. Zgrabna komoda, pozwoli umieścić osobiste rzeczy
w jednym miejscu, a przestronna pięciodrzwiowa szafa pomieści każdy element nawet najbardziej nietypowej garderoby.

Styl, design i kultura północy

Zwiększeniu komfortu użytkowania mebli będzie służyć system cichego domykania frontów – zarówno w zawiasach, jak i w prowadnicach szuflad. Znakiem rozpoznawczym kolekcji Stockholm są metalowe uchwyty, bielone elementy i charakterystyczne listwy na frontach mebli oraz wezgłowiu łóżka.

Takie zestawienie pozwala stworzyć wnętrze w klimatycznym, prostym i typowo skandynawskim stylu. Jak Wam spodobała się sypialnia? Skandynawski styl zagościł również w waszych domach?  Zapraszamy do dyskusji.