Lampa Luna – bajeczny księżyc w pełni

Zespół kreatywnych osób Studia Acorn z Tajwanu wpadł na genialny w swojej prostocie pomysł, który podbił serca tysięcy osób. Zaprojektował linię lamp, imitujących wygląd księżyca w pełni. Lampy Luna to dostępna w siedmiu rozmiarach konstrukcja z włókna szklanego, w której ukryto diody LED.

Lampa Luna wygląda dokładnie jak księżyc. Jej producent, Studio Acorn  bardzo wiernie odwzorował jego topografię na obudowie lampy. W jej wnętrzu zostało umieszczone podświetlenie, co sprawia, że lampa wygląda jak prawdziwy Księżyc.

Oporność na wodę

Luna jest lampą, która jest odporna na wodę oraz wysoką temperaturę. Została wykonana z włókna szklanego oraz nietoksycznego lateksu. Ma regulację jasności światła dzięki czemu nadaje się zarówno do czytania oraz jako lampka nocna.

Energooszczędne źródło światła w technologii LED

Lampę Luna możemy nie tylko położyć na podłodze, ale również zawiesić na suficie. Urządzenie nie potrzebuje zewnętrznego zasilania, ponieważ posiada energooszczędne źródło światła w technologii LED oraz wbudowany akumulator. Występuje w siedmiu różnych rozmiarach od 8,2 cm średnicy (XXS) do 58,4 cm średnicy (XXL). Każda Luna jest wykonana ręcznie co daje jej unikalny i niepowtarzalny charakter. Jej koszt to w zależności od rozmiaru od 85 do 875 dolarów (od 285 do 3325 zł).

Studio Acorn w Tajpej

Została zaprojektowana i wyprodukowana przez Acorn Studio, firmę zajmującą się projektowaniem wnętrz w Tajpej. Trzeba przyznać, że lampa wygląda bardzo designersko i daje niesamowity efekt.

Więcej informacji na temat produktu możemy znaleźć na stronie Studia Acorn oraz na ich profilu na FB.