Meble kuchenne – nowoczesne, stylowe, funkcjonalne

Kuchnia jest bardzo specyficznym pomieszczeniem. Musi być ona bowiem nie tylko wygodna w codziennym użytkowaniu ale i odporna na częste czyszczenie, wilgoć, wysokie temperatury i inne, niekorzystne czynniki zewnętrzne, towarzyszące gotowaniu. Mimo wszystko powinna być również atrakcyjna wizualnie, dzięki czemu chętniej będziemy spędzać w niej czas.

W kuchni spędzamy sporo czasu – gotując, jedząc, sprzątając, rozmawiając i biesiadując z bliskimi. Dostosowanie kuchennego otoczenia do swoich potrzeb jest nie lada wyzwaniem. Trzeba bowiem umiejętnie połączyć sprzęt AGD, zlew itp. z wytrzymałymi meblami, na których przygotowuje się posiłki i w których przechowuje się sprzęty kuchenne. Doskonały asortyment wysokiej jakości oraz gotowe rozwiązania oferuje polska firma Rust. Dowiedz się, czym wyróżnia się spośród konkurencji!

Meble Rust – o marce

Meble Rust są produkowane od 1968 roku. Firma została założona w Pludrach przez stolarza Ernesta Rusta. Jego zakład już w pierwszych latach swojej działalności słynął z wysokiej jakości wykonania i dbałości o szczegóły. Przedsiębiorstwo stopniowo się rozwijało, więc w 1975 roku Rust wykonywał już meble na wymiar, a w późniejszych latach – na indywidualne zamówienie.

Dynamiczna ewolucja marki doprowadziła do zdobycia popularności nie tylko w Europie, ale i na całym świecie. Meble Rust zostały uhonorowane wieloma prestiżowymi wyróżnieniami, m.in. „Najlepsze w Polsce” czy „Euro Leader”. Współcześnie marka aktywnie współpracuje m.in. z włoskimi czy szwajcarskimi producentami. Jako pierwsza polska firma, posiada swój oddział w Dubaju.

Nowoczesne kuchnie Rust

Kuchnia Rust jest obecnie synonimem pięknej i funkcjonalnej aranżacji. Firma jest prawdziwym ekspertem w dziedzinie tworzenia wnętrz pięknych i funkcjonalnych. Od lat pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi odbiorcami, tworząc realizacje idealnie dopasowane do ich potrzeb. Wybierając asortyment tej marki oraz korzystając z jej usług, zyskuje się gwarancję najwyższej jakości, nieszablonowych rozwiązań designerskich oraz precyzji wykonania.

Nowoczesne kuchnie Rust zachwycają polskich klientów już od 50 lat. Projektanci nie tylko uważnie podążają za modą i nowoczesnymi rozwiązaniami, ale umiejętnie zestawiają je także z wieloletnią tradycją. Każda realizacja jest połączeniem wyjątkowości, indywidualizmu, nowoczesnego i eleganckiego wzornictwa oraz perfekcyjnej dbałości o najmniejsze detale.

Meble kuchenne na wymiar 

Marka Meble Rust jako jedno z pierwszych przedsiębiorstw w Polsce oferowało meble kuchenne na wymiar. Od lat realizuje najbardziej nowatorskie, wymagające i wyjątkowe projekty, dokładając wszelkich starań, by spełniły oczekiwania klienta w stu procentach. Firma kompleksowo zajmuje się także całym procesem wykonawczym – od etapu projektowego, do momentu oddania gotowej aranżacji.

Meble Rust oferują obecnie trzy wyjątkowe kolekcje mebli kuchennych na wymiar: R-Collection – składającą się z autorskich, innowacyjnych i nieszablonowych rozwiązań; Unique – przedstawiającą wnętrza kuchenne charakteryzujące się prostotą, funkcjonalnością i nowoczesnym designem; Style – z nieco bardziej klasycznym zacięciem i ponadczasowymi projektami. Każdy więc znajdzie coś zgodnego ze swoim gustem!

Jeśli podobają Ci się nowoczesne kuchnie i marzysz o wyjątkowej aranżacji w wysmakowanym stylu, wszystkie Twoje oczekiwania z pewnością spełni kuchnia Rust! Odwiedź już dziś firmowy salon w Domotece. Wybierz polską firmę, znaną na całym świecie!