Model Z4 w nowej odsłonie

Model Z4 to kuchnia o reprezentacyjnym charakterze. To także propozycja adresowana do osób lubiących gotować, dla których kuchnia jest centralnym punktem domu.

W kompozycji kuchennej dwie wyspy połączone są elementem z wbudowaną płytą indukcyjną. W efekcie uzyskany został wyjątkowo ergonomiczny układ w kształcie litery „H”. Osoba przygotowująca w nim posiłek otoczona jest przez wszystkie niezbędne urządzenia.

Również znajdujące się na wyciągniecie ręki szafki i szuflady sprawiają, że gotowanie jest przyjemnością. Z4 to także luksusowo wykończony model, który świetnie wpasuje się w rozległą przestrzeń domu lub apartamentu.

Fronty mebla pokryte zostały fornirem dąb wędzony, w którym główną rolę grają subtelne odcienie drewna, dynamizujące wygląd kuchni. Takie wykończenie elegancko łączy się z blatem z nowego rodzaju konglomeratu kwarcowego Silestone przypominającego kamień bazaltina.

Ciemny odcień szarości znajdziemy natomiast na matowo lakierowanych frontach wysokiej zabudowy. Wszystkie materiały wykończeniowe dobrane zostały nie tylko, by podkreślić subtelną elegancję tego modelu. Dobrane zostały również z uwagi na wysoką odporność na użytkowanie.

Więcej na: www.zajc.pl