ZYSKAJ WIĘCEJ SPRZEDAJĄC NIERUCHOMOŚĆ

Na pewno doskonale pamiętacie Panią Martynę Placzyńską, ekperta Home Staging. Już w najbliższych dniach na Targach Home Decor będziecie mogli porozmawiać z twarzą, mózgiem i ciałem wykonawczym marki Solus Partner.

Pani Martyna Placzyńska o sobie:

Gdy ktoś pyta czym się zajmuję odpowiadam, że podnoszeniem wartości nieruchomości i właśnie to odróżnia Home Staging od dekorowania wnętrz – celem nie jest zwalający z nóg projekt, ale stworzenie wnętrza funkcjonalnego i przyjemnego dla możliwie najszerszego grona odbiorców. Sprawiam, że nieruchomości moich Klientów są w błyskawicznym tempie sprzedawane.

Z designem i nieruchomościami związana jest cała moja kariera zawodowa.

Moim konikiem jest grafika warsztatowa, ukończyłam też liczne szkoły i kursy, które pozwoliły mi zrealizować marzenie i stać się Panią Od Metamorfoz  Swoje pasje wykorzystuję w realizacjach Home Stagingowych, natomiast w prowadzeniu obsługi najmu kieruję się twardymi zasadami. Mam wysokie kompetencje związane z segmentami rynku nieruchomości – komercyjnym, mieszkaniowym oraz luksusowym (apartamenty). Często też współpracuję z obcokrajowcami, co daje mi dużo inspiracji na co dzień.

Moja strategia jest prosta. Oceniam szanse na zwielokrotnienie zysku z nieruchomości i omawiam z Klientem plan działania (sprzedaż, najem, dzierżawa z przeznaczeniem na apartamenty. Przeprowadzam metamorfozę wnętrz i wcielam w życie plan finansowy

 

Czym konkretnie jest Home Staging, jak to możliwe, że każde wnętrze można „wygrać”? Jak wygląda zarabianie na nieruchomościach w praktyce?  O to i wiele więcej możecie dowiedzie się na stronie https://soluspartner.pl/.